لیست تورهای طبیعت گردی و گردشگری از شیراز

شیراز رویداد، مجری تورهای طبیعت گردی از شیراز با معرفی لیست تورهای طبیعت گردی شیراز می باشد. می توانید برنامه های مختلف طبیعت گردی جنگل نوردی , کویر ,دریا و رفتینگ را از سایت رزرو کنید
لیست تورهای طبیعت گردی و گردشگری از شیراز
شیراز رویداد وب سایتی جهت اطلاع رسانی  از معرفی جاذبه های گردشگری شیراز ،تورهای طبیعت گردی و گردشگری از مبدا شیراز، معرفی مکان های دیدنی و طبیعت گردی در شهر شیراز می باشد. انتخاب جاذبه های گردشگری و طبیعت گردی یکی از بهترین سفرهایی است که می توانید به خود و خانواده تان هدیه کنید. همراه ما باشید تا شما را با انواع تور های گردشگری شیراز آشنا کنیم.
در این سایت تورهای طبیعت گردی مختلفی از جمله تور آبشار مارگون، تور رفتینگ، تور گلاب گیری میمند، تور دریاچه کوه گل، تور سیراف، تور نایبند ، تنگه چیتابه ، تور بهشت  گمشده، تنگه هایقر ، تنگه پلنگی ،تور تنگ براق، تنگه تامرادی، تنگ تیزاب، تور تنگ رغز از شیراز، تور تنگه دم اسب و ... را می توانید مشاهده کنید.
شیراز رویداد به معرفی تورهایی می پردازد که هم برای طبیعت دوستان مناسب هست و همچنین برای افرادی که عاشق هیجان و ورزش هستند و به نوعی تفریح، ورزش و طبیعت گردی را در کنار هم دارد. در ادامه با معرفی مکان های طبیعت گردی و مکان های دیدنی اطراف شیراز با شما همراه هستیم.
تور زمینی ارمنستان ویژه جشن آب
16,900,000 تومان
تور زمینی ارمنستان ویژه جشن آب
چهارشنبه 13 تیر ساعت 15:30 عصر
سه شنبه 19 تیر تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 1 نفر
تور شمال (ییلاقات گیلان) هفته اول تیر
8,320,000 تومان
تور شمال (ییلاقات گیلان) هفته اول تیر
یکشنبه 3 تیر ساعت 13:00
جمعه 8 تیر
آژانس مسافرتی کوپال
رزرو
ظرفیت 5 نفر
تور دو و نیم روزه ترکیبی رفتینگ 6 تیر
2,900,000 تومان
تور دو و نیم روزه ترکیبی رفتینگ 6 تیر
چهارشنبه 6 تیر ماه ساعت 20:00
جمعه 8 تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 24 نفر
تور شهر وان ترکیه 20 تیر
8,800,000 تومان
تور شهر وان ترکیه 20 تیر
چهارشنبه 20 تیر ماه ساعت 02:00 بامداد
دوشنبه 25 تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 22 نفر
تور یکروزه آبنوردی تنگه پلنگی ون 2
890,000 تومان
تور یکروزه آبنوردی تنگه پلنگی ون 2
جمعه 1 تیر ماه ساعت 5:30 صبح
جمعه 1تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 15 نفر
تور وان ترکیه
8,400,000 تومان
تور وان ترکیه
۲۳تیرماه ساعت ۱۳:۰۰
۲۸ تیرماه در شیراز
سفر. سیران دنیا
رزرو
ظرفیت 20 نفر
تور آبنوردی تنگ چیتابه
620,000 تومان
تور آبنوردی تنگ چیتابه
۱ تیرماه ساعت ۶:۰۰صبح
۱تیرماه ساعت ۲۱:۰۰ در شیراز
سفر. سیران دنیا
رزرو
ظرفیت 18 نفر

تور طبیعت گردی تنگ رغز از شیراز

تور تنگه رغز توری مهیج ، هیجان انگیز و سرشار از آدرنالین است. اگر طرفدار طبیعت و هیجان هستید، این تور تنگه رغز از شیراز لحظات به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. تور تنگه رغز از شیراز یکی از تورهای هیجان انگیز بهار و تابستان است. این تنگه چشمه‌ها و حوضچه‌های زیبا با ماهی‌های رنگارنگ و غارهای زیبا مکانی خاص و دیدنی برای گردشگران اهل طبیعت‌گردی فراهم کرده است. اگر شنا دوست دارید، می‌توانید به راحتی در این چشمه‌ها شنا کرده و از تفریحات آبی این منطقه لذت ببرید.

رغز، تنگه ای در غرب شهرستان داراب  و یکی از مکان های شگفت انگیز استان فارس است. استان فارس یکی از زیباترین دره‌های ایران را در دل خود جای داده است.

تور رفتینگ از شیراز

تور رفتینگ از شیراز یکی از هیجان انگیز‌ترین تورهای مسافرتی است که بهترین خاطره را برای شما رقم خواهد زد. این تور به نوعی تفریح، ورزش و طبیعت گردی را در کنار هم دارد. با تور رفتینگ می‌توانید لذت تماشای طبیعت را از میان رودخانه تجربه کنید. اگر هیجان را در کنار ورزش و طبیعت گردی دوست دارید، رفتینگ در رودخانه را به شما پیشنهاد می کنیم. 

تور رفتینگ یا قایق سواری در رودخانه های خروشان، یک تجربه بی نظیر و هیجان انگیز از طبیعت گردی و تفریح است. این ماجراجویی گروهی در رودخانه های روان و خروشان سراسر جهان برگذار می شود. هیجان انگیزی رفتینگ به دلیل خروشان بودن رودخانه و مسیرهایی است که قایق از آن عبور می‌کند. آب وارد قایق می‌شود و هر لحظه حس می‌کنید ممکن است قایق برگردد یا از قایق بیرون بیوفتید، امّا حضور راهنمای متخصص و تجهیزات مخصوص باعث می‌شود اتّفاقی نیوفتد. قایق رفتینگ یک قایق بادی بزرگ است که اندازه‌های مختلفی دارد و از چهار تا 18 نفر در آن جا می‌شوند.

تور طبیعت گردی تنگه چیتابه از شیراز

تنگه چیتابه یکی از بهترین مقصدهای گردشگری تورهای شیراز هست. تور تنگ‌ چیتابه از شیراز یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری یاسوج و استان کهکلویه و بویر احمد می باشد. برای رفتن به چیتابه باید از شیراز به یاسوج رفت و مسیر شهر کرد را ادامه داد بعد از حدود ۱۰ کیلومتر زیر اولین پل به سمت چپ پیچید و به شهر چیتاب رسید که حدود ۴۰ کیلومتر است بعد از فلکه اول چیتاب نیز سمت چپ را ادامه داد تا به روستای سیلارستان رسید. 

در ابتدا می بایست وارد رودخانه شوید که پوشیدن جلیقه نجات الزامی است. مسیری حدود ۴۰۰ متر را باید شنا نمود و بعد از آن حدود ۲ ساعت باید آبنوردی ودره نوردی نمود تا به تنگ بعدی رسید . سراسر مسیر بسیار زیباست با درختان و کوههای سر به فلک کشیده و رودخانه خروشان . در مسیر نقاطی دارای ارتفاع هست که برای پرش در آب استفاده می کنند . برای این مسیر باید غذا را آب بندی نمود و همچنین جهت استفاده از گوشی موبایل باید از کاور ضد آب استفاده نمود . . کوههای این مناطق در فصل زمستان پوشیده از برف است و در تابستان از هوای خنک و دلپذیری برخوردار است واینکه فقط در ماههای گرم سال می توان از این طبیعت زیبا لذت برد.

تور طبیعت گردی تنگ اردشیری از شیراز

طبیعت زیبا و چشم نواز و هوای خنک و مطبوع این ناحیه گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. تنگ اردشیری یکی از جاذبه های دیدنی استان فارس است که در شهرستان سپیدان قرار گرفته است. اردشیری بالا روستایی است از توابع بخش همایجان شهرستان سپیدان در استان فارس که در جاده آبگرم قرار دارد. طبیعت منحصر به فرد این روستا بسیار دیدنیست مخصوصا در فصل بهار. رودخانه و تنگ اردشیری بعد از روستا قرار دارد که آب آن بسیار زیاد است و در فصل تابستان پای گردشگران زیادی را جهت آب نوردی در آبراه اردشیری یا تنگ اردشیری به خود باز می کند. علاوه بر این روستا دارای باغات سیب، انگور و گردو می باشد که به زیبایی آن افزوده اند. جو و گندم از محصولات زراعی روستای اردشیری می باشند.

ابتدا برای رفتن به این   تنگه زیبا می بایست حدود ٣٠ دقیقه در خشکی پیمایش کرد و بعد از آن نوبت به مرحله آب نوردی خواهد رسید. تنگ اردشیری دارای ٤ تنگه می باشد که در صورت امکان هر ٤ دره پیمایش می شود و بر خلاف تنگه های دیگر اکثر مسیر بر روی آب شناور می باشیم و مدت پیمایش نیم روز می باشد. علاقه مندان به پیمایش در اب حتما باید از جلیقه ماسب استفاده کنند.

تور طبیعت گردی تنگه دم اسب از شیراز

تنگ دم اسب در فاصله ۴۰ کیلومتری جنوب شیراز در منطقه کوهمره سرخی روستای کره بس واقع شده است که رودخانه ای بودن و گذر از معبرهای آبی آن بسیار جذاب و دیدنی است. تنگ دم اسب و آبشار زیبای آن به دلیل مسیر پرهیجان و زیبایی که دارد، یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری استان فارس محسوب می شود.

در مسیر سفر از شیراز به تنگه دم اسب انواع درختان و پوشش های گیاهی را می توانید ببینید. اما درختان انار و پونه کوهی به نسبت سایر درختان و گیاهان بیشتر دیده می شوند. در طول راه از بلندای کوه دره ای عمیق دیده می شد که رودخانه خروشان دم اسب در دل آن جریان دارد. در ادامه مسیر رانش زمین باعث ایجاد دریاچه ای به طول ۲۰۰ متر شده است که گذر از آن با شنا یا قایق های بادی میسر است. ادامه این مسیر به آبشار تنگ دم اسب منتهی میگردد. رفتن به این تنگه برای افراد علاقه مند به ماجراجویی و هیجان، تجربه ای لذت بخش و عالی خواهد بود. 

تور طبیعت گردی تنگه براق از شیراز

تنگِ براق یکی از بهترین مقصد های گردشگری استان فارس هست. زیبایی تنگه براق تاحدی است که هر ساله گردشگران و طبیعت‌گردان بسیاری را از سراسر ایران به سوی خود می‌کشاند. زیبایی بهار در تنگه براق ستودنی است و تابستان فرصتی است تا گرمای دومین فصل سال را به خنکای آبشار و رودخانه روان در دل تنگه بسپارید و در پاییز مسحور جادوی هزاررنگ طبیعت‌ منطقه شوید.

یکی از دره‌های شگفت‌انگیز و تماشایی ایران، دره تنگ براق است که در روستایی به همین نام در شهرستان اقلید استان فارس جای دارد. دره‌ای عمیق را تصور کنید که مملو از درختان سرسبز است و رودخانه‌ای از میان آن عبور می‌کند یا آبشارهایی از صخره‌ها پایین می‌ریزد و چشمه‌ای از دل سنگ‌ها می‌‌جوشد. بی شک چنین مکان شگفت‌انگیزی جاذبه‌ای فوق‌العاده‌ای برای ما انسان‌ها دارد. تور تنگ براق از شیراز می‌تواند مقصدی ایده‌آل برای سفری یک روزه برای شما باشد.

تنگ براق اقلید همانند بهشتی می‌ماند که مظهری زمینی پیدا کرده باشد. این دره یکی از دیدنی‌های روستای تنگ براق است که رود کر که سرچشمه‌ی آن رودخانه‌ی پالنگان است، با عبور از میان آن صخره‌ها را شکافته است و شکاف‌هایی با دیواره‌هایی عمودی به پهنای چهل متر و در حدود صد متر بلندی در کوه به وجود آورده‌ است. اگر از خواندن توصیف زیبایی‌های تنگ براق علاقه‌مند شدید که این دره زیبا و خوش آب‌وهوا را ببینید؛ پس بی معطلی بساط سفر را آماده کنید و آماده‌ی رفتن به دامان طبیعت زیبایی روستای تنگ براق شوید.

تور طبیعت گردی تنگه پلنگی از شیراز

بدون شک تنگه‌ها، گزینه‌ی مناسبی برای سفر و ماجراجویی می‌باشند، چرا که سفر به این مناطق بکر گردشگری و گشت و گذار در طبیعت می‌تواند حال و هوای هر شخصی را تغییر دهد.

تنگ‌پلنگی یا گردآویز، تنگه‌ای بسیار زیبا با آب‌های جاری و خروشان در شهرستان ممسنی، استان فارس قرار دارد که آن را با نام دره پلنگی نیز می‌شناسند. این دره ۶۲ کیلومتر تا مرکز شهر نورآباد فاصله دارد و برای رسیدن به تنگ‌پلنگی ابتدا تا پل فهلیان رفتیم و بعد از گذر از پل، جاده‌ای در سمت راست وجود دارد، وارد که شدیم بعد از طی مسیری نسبتا کوتاه، آپ پخشان اولین روستای مسیر بود.

به دلیل سرد بودن آب دره، پوشیدن  لباس غواصی یا وت‌سوت و همراه داشتن بادگیر و کیف ضد‌آب برای حمل خوراکی ها لازم و ضروری است.

تور طبیعت گردی تنگه تیزاب از شیراز

تور پر هیجان تنگ تیزاب یکی از بهترین تورهای طبیعت گردی از شیراز است. تنگ تیزاب یکی از مکان های طبیعت گردی زیبا است که توریست‌های زیادی برای دیدنش می‌روند. یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین مکان های اطراف استان فارس، تنگ تیزاب است که با داشتن رودخانه ای زیبا و  خروشان که آبی شیرین و زلال و شفاف در آن جریان دارد.

این تفرجگاه زیبا و استثنایی در 28 کیلومتری شهر اردکان فارس در شهرستان سپیدان قرار گرفته است. اگر جاده اردکان به یاسوج را پیش رو بگیرید در طول مسیر تابلوهای منتهی به تنگ تیزاب را خواهید دید. منطقه ای کوهپایه ای با پوشش جنگلی زیبا و رودخانه ای زیبا و خروشان که عامل اصلی حیات و سرسبزی این تنگ زیباست و با آب و هوای خنک و کوهستانی خود یکی از جذاب ترین مقاصد طبیعت گردی در استان فارس است.

این دره زیبا از اوایل فصل بهار تا آخرین ماه های فصل پاییز یکی از پرطرفدارترین تفرجگاه های منطقه است. در فصل بهار رویش انواع گل های وحشی و سایر گیاهان  زیبایی منطقه را دو چندان می کند. در سال های اخیر امکاناتی در ابتدای این دره برای اقامت گردشگران مهیا شده است.

تور طبیعت گردی ده گردو از شیراز

ده گردو روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان ممسنی است که در استان فارس قرار دارد.فاصله این روستا تا شهر شیراز 105 کیلومتر است. غار بسیار زیبا در این روستا آن را به یکی از جاذبه‌های گردشگری استان فارس تبدیل کرده است که طبیعت‌گردان بسیاری را به سمت خود می‌کشاند. غار آبی ده گردو در دره‌ای پر از درختان گردو و بلوط واقع شده و در اطراف آن نیز باغهای سیب به چشم می‌خورد.

برای رسیدن به غار آبی ۱۵ دقیقه پیاده روی نیاز است. رودخانه پر آبی در دره این غار زیبا جاری است. در مسیر این رودخانه آبشار کوچکی قرار دارد. این رودخانه از داخل غار عبور می‌کند. درون غار قندیل‌های بسیار زیبایی وجود دارد که هر بیننده‌ای را به وجد می‌آورد و آن را به یکی از غارهای شگفت انگیز ایران تبدیل می‌کند. غار نوردی درون غار آبی ده گردو بسیار مهیج و لذت بخش است و البته به کمی احتیاط نیز نیاز دارد. غار آبی ده گردو در 90 کیلومتری شیراز و در مسیر دشمن زیاری به نورآباد قرار دارد. 

مردم می توانند از فضای طبیعی و درختان وسیع و سایه گستر آن و برمهای مورد توجه جهت شنا و آبتنی و آبشارهای دیدنی آن بهرمند شوند.

تور طبیعت گردی تنگه گمبیل از شیراز

تنگ گمبیل در روستای زیبای ساران بهشت مکان (بشمکان) و در نزدیکی شیراز قرار گرفته است که قطعا یکی از بی نظیرترین طبیعت های ایران را این مکان دارد. برای عبور از این تنگه در قسمت هایی مجبور می شوید تا از رودخانه ای که در کف آن قرار گرفته، بگذرید. در کف تنگه رودخانه‌ای جریان دارد که برای عبور از تنگه در قسمت‌هایی مجبور به عبور از داخل رودخانه خواهید بود. آب رودخانه گمبیل، پس از طی مسیر روستاهای ساران بهشت مکان و ساران سفلی و منطقه کامفیروز به سد درود زن می‌ریزد.

از خصوصیات این تنگه می‌توان به وجود آب‌های روان و سرد و وجود طبیعت بکر و زیبا و صدای پرندگان و همچنین نعمت‌های خدادادی از قبیل درختان گردو، انجیر، تمشک وحشی و زرشک اشاره کرد. در طول این تنگه بعضی وقت‌ها مجبور به عبور از آب رودخانه می‌شوید که در نوع خود خاطره انگیز می‌باشد.

سفر به این تنگه معمولا از اواسط اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا پایان تابستان ادامه می‌یابد. شیراز رویداد در فصل بهار و تابستان تورهای زیادی را برای این منطقه اجرا می‌کند.

تور طبیعت گردی تنگه هایقر از شیراز

یکی از جاهای دیدنی و زیبای استان فارس، تنگه هایقر در فیروزآباد است. این تنگه با چشم‌انداز شگفت‌انگیزش طبیعت‌گردان و دوست‌داران طبیعت را به خود جذب کرده است. تنگه‌ای در دل سنگ و صخره‌‎های پر ابهت رشته‌کوه‌های زاگرس که همچون سرسرایی طبیعی بین دو سوی کوه فاصله انداخته است و رودخانه قره آقاج، از میانش می‌گذرد.

تنگ هایقر از مکان های طبیعت گردی و دیدنی فیروزآباد است. طول این تنگه حدود هشت کیلومتر است و رودخانه قره‌آج در بستر آن جریان دارد. این رودخانه پس از پیچ‌وخم‌های بسیار با نام «مند» به خلیج فارس می‌ریزد.

تفریحاتی که در تنگه هایقر می توانید به آن بپردازید عبارت است از:

 • قایق سواری: در منطقه گردشگری تنگه هایقر، رودخانه قره‌آج جریان دارد که امکان قایق‌سواری را برای گردشگران فراهم می‌کند.
 • آب‌تنی کردن: در فصل تابستان، آب‌تنی کردن در آب‌های هایقر یکی از تفریحات مفرح و دلچسب برای طبیعت‌گردان محسوب می‌شود.
 • عکاسی و فیلم‌برداری: شما می‌توانید علاوه بر لذت بردن از دیدن غروب آفتاب در دره هایقر، از تمامی چشم‌اندازهایش عکاسی و فیلم‌برداری کنید.
 • صخره‌‌نوردی و کوهنوردی: برای افرادی که کوه‌نورد و صخره‌نورد حرفه‌ای هستند، رفتن به دره هایقر به یکی از بهترین تجربه‌ها و تفریحاتشان تبدیل می‌شود.
 • پیاده‌روی: اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که هفته شلوغی را سپری کرده‌اید و برای آخر هفته به‌دنبال جای دنجی برای تفریح و پیاده‌روی می‌‌‌گر‌دید، سفر کردن به تنگه هایقر می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌هاتان باشد.

تور طبیعت گردی تنگ بُستانک از شیراز

اگر شما هم به ‌دنبال جاهای دیدنی اطراف شیراز می‌گردید و دوست دار طبیعت گردی هستید، تنگ بستانک را انتخاب کنید تا بعد از پشت‌سرگذاشتن چندین جاذبه طبیعی، به بهشت پنهان مرودشت برسید. منطقه تنگ بستانک از جمله مناطق حفاظت شده کشورمان در استان فارس است که گردشگران بسیاری در طول سال برای بازدید از آن به این منطقه سفر می‌کنند. این منطقه در شمال غربی شیراز قرار دارد و پوشش گیاهی آن بسیار انبوه است.

تنگ بُستانک یا همان بهشت گمشده شیراز دره‌ای بسیار بکر و سرسبز در میان رشته کوه‌های زاگرس می باشد. این دره که تنگ بُستانک نام دارد در استان فارس در بخش کامفیروز شهرستان مرودشت واقع شده است. بهشت گمشده را می‌توانید در 120 کیلومتری شمال غرب شیراز، در بخش کامفیروز شهرستان مرودشت و در نزدیکی روستای مهنجان پیدا کنید.

منطقه‌ای کوهستانی با پوشش جنگلی‌ست که شباهت زیادی با جنگل‌های شمال ایران دارد. رودخانه‌ای زلال با آبی خنک از میان درختان چنار و گردوی این دره گذر می‌کند و به هر طرف که بروید با چشمه‌ها و آبشارهای خیال‌انگیزی روبه‌رو خواهید شد.

تور طبیعت گردی دریاچه هفت برم از شیراز

منطقه هفت برم یکی از تفرجگاه‌های اطراف شیراز است که زیبایی‌های طبیعی بسیاری را در خود جای داده است. هفت برم متشکل از کوه و دشت و دریاچه است و در واقع مجموعه کاملی از جاذبه‌های گردشگری در طبیعت را برای طبیعت دوستان به ارمغان می آورد.

تفرجگاه هفت برم و دریاچه های آن یکی از مهمترین جاهاي دیدنی کازرون است که در 55 کیلومتری شیراز واقع شده است. برم در زبان فارسی به معنی تالاب یا آبگير کوچک است. با گذشت زمان ، به دلیل ساخت و سازهای غیر اصولی ، فرسایش خاک و برداشت غیر مجاز ، سطح آب تعدادی از این برکه ها را کاهش يافته است. امروزه تنها سه برکه از این هفت برکه، به صورت دائمی در منطقه هفت برم باقی مانده است.

ماهیگیری در برکه های دائمی هفت برم یکی از تفریحات رایج در منطقه است. ماهی سوف و ماهی کپور دو گونه ­ای است که به وفور در این برکه ها یافت می شود.

این منطقه در فصول سرد سال دارای آب و هوای سرد و نفسگیر است اما در فصول بهار و تابستان به دلیل آب و هوای مطبوع و نسبتا خنک یکی از پرطرفدارترین جاذبه های طبیعی کازرون و همچنین شیراز می باشد.

بهترین تور طبیعت گردی شیراز

بهترین تور طبیعت گردی شیراز وابسته به تجربه و ترجیحات شخصی شما است، اما در کل، یک تور موفق طبیعت گردی باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • مقصد جذاب: مقصد تور باید دارای جاذبه‌های طبیعی منحصر به فردی باشد که باعث لذت بردن طبیعت گردان شود. 
 • راهنما یا لیدر ماهر: وجود یک لیدر ماهر و متخصص در زمینه طبیعت و گردشگری که بتواند اطلاعات کاملی درباره محل‌های بازدید فراهم کند.
 • برنامه‌ریزی مناسب: برنامه‌ریزی با دقت که زمان‌بندی و فعالیت‌ها را بر اساس نیازها و میل‌های گروه‌های مختلف شرکت‌کننده تنظیم کند.
 • امکانات مناسب : امکانات مسافرتی، اقامتی و تغذیه با کیفیت بالا و انطباق با استانداردهای سلامت و راحتی را ارئه دهد.
 • حمل‌ونقل مناسب: وسایل حمل‌ونقل متنوع و مناسب برای گردشگران به مناطق مختلف و بازدید از جاذبه‌های مختلف.
 • گروه‌های کوچک: اندازه گروه‌های کوچک تا تجربه بهتری با راهنما و مقصد  فراهم شود.
 • فعالیت‌های تفریحی: انتخاب توری که فعالیت‌های تفریحی و ماجراجویی مناسبی برای گروه‌های مختلف داشته باشد.
 • امکانات اضافی: وجود امکانات اضافی مانند اینترنت، امکانات بهداشتی، و تجهیزات نجات.
 • مدت زمان مناسب: تنظیم مدت زمان تور طبیعت گردی به گونه‌ای که شما بتوانید به طور کامل از تجربه لذت ببرید.
 • قیمت مناسب: قیمت مناسب بر اساس خدمات ارائه شده و میزان تجربه و راحتی ارائه شده.

با انتخاب تورهای طبیعت گردی در شیراز با ویژگی‌های فوق، امکان تجربه یک سفر طبیعت گردی لذت‌بخش و خاطره انگیز فراهم می‌شود.