بهترین پزشکان و متخصص مغز و اعصاب در شیراز

پزشک مغز و اعصاب شیراز و لیستی از بهترین متخصصان جراح مغز و اعصاب در شیراز به همراه مشخصات کامل از جمله آدرس و شماره تماس آنها قرار داده اشت. با دسترسی به اطلاعات تماس می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و برای اخذ نوبت اقدام کنید.
بهترین پزشکان و متخصص مغز و اعصاب در شیراز

پزشک مغز و اعصاب شیراز و بهترين متخصص مغز و اعصاب در شيراز به همراه مشخصات کامل آنها در سایت شیراز رویداد برای شما گردآوری شده است. اگر به دنبال دکتر مغز و اعصاب در شیراز هستید و در انتخاب بهترین پزشک مغز و اعصاب در شیراز دچار سردرگرمی شدید، جای هیچ نگرانی نیست. شیراز رویداد برای راحتی حال شما، با جمع آوری لیست بهترین  پزشکان مغز و اعصاب در شیراز شما را برای انتخاب راحت تر و دقیق تر آسوده می کند. این لیست شامل آدرس و شماره تماس آنها می باشد که می توانید با دسترسی به اطلاعات تماس آنها به راحتی برای اخذ نوبت اقدام کنید.

دکتر علی نعمتی

جراح و متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات ، دیسک

موقعیت : شیراز- خیابان زند - روبروی بیمارستان سعدی
    


دکتر احسان یعقوبی

متخصص مغز و اعصاب / نوار عصب وعضله / نوارمغز / نوارچشم / سونوگرافی عروق مغزی

موقعیت : شیراز- خیابان زند ، بین هتل پارس و شهید عباییان
      


دکتر سید حسین عصایی

متخصص جراحی مغز و اعصاب ، درمان دیسک با لیزر،جراحی ضربه مغزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، پلاتین گذاری / فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب ، برد تخصصی درمان دیسک با لیزر از فرانسه ، جراح

موقعیت : شیراز - فلکه دانشجو
  


دکتر سولماز نورزاده

متخصص مغز و اعصاب

موقعیت : شیراز- خیابان ملاصدرا
  


دکتر یوسف کازرونی

ساعات کار مطب: روزهای زوج هفته بعداز ظهر ها

موقعیت : شیراز - قصردشت
  


دکتر هادی نیک نام

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

موقعیت : شیراز - بولوار زند - روبروی اتفاقات بیمارستان فقیهی
    


دکتر آوا حمیدی - متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات (ن

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات (نورولوژی)/ نوار مغز/ نوار عصب و عضله/ تزریق بوتاکس درمانی/ تزریق تخصص بوتاکس درمانی میگرن/ متخصص صرح متخصص تشنج/ متخصص ام اس/ متخصص پارکینسون/ متخصص آلزایمر/ متخصص فراموشی و دمانس/ متخصص اختلالات خواب/ متخصص سکته مغزی/ متخصص سردرد/ متخصص درمان فلج بلز/ متخصص اختلالات تعادل و سرگیجه/ متخصص وزوز گوش/ متخصص بیماری های اعصاب محیطی/ متخصص درمان نوروپتی و دیابتی/ متخصص بیماری های عضله/ متخصص لرزش و اختلالات حرکتی/ متخصص افسرگی و اختلالات اضطرابی/ متخصص مننژیت

موقعیت : شیراز، خیابان زند، رو به روی هتل پارس، کوچه 47، ساختمان نخبگان
      


دکتر نوید فرزین - جراح و متخصص مغز و اعصاب و ستون

دکتر نوید فرزین - جراح و متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات - جراح تومور مغز ی و نخاعی - درمان سکته و خونریزی مغزی - درمان صرع و میگیرن - جراح شکستگی ستون فقرات و نخاع در شیراز

      


دکتر فاطمه حجری

نوار عصب و عضله/ نوار مغز/ تزریق بوتاکس/ ام اس/ پارکینسون و سایر بیماری های حرکتی/ بیماری های شامل نوروپاتی، مایوپاتی/ انواع سردرد / سکته مغزی/ دیسک گردن و کمر/ صرع و تشنج/ فراموشی و دمانس/ سرگیجه/ افسردگی و اضطراب/ اختلالات خواب

موقعیت : شیراز، روبروی بیمارستان سعدی (شهید فقیهی)، کوچه 43 زند، ساختمان مرمر، طبقه 3
      


دکتر مجتبی رضایی

جراحی میکروسکوپیک تومورهای مغزی جراحی میکروسکوپیک تومورهای قاعده جمجمه/ جراحی میکروسکوپیک ضایعات عروقی مغز/ جراحی میکروسکوپیک تومورهای نخاعی/ جراحی میکروسکوپیک دیسک گردن و کمر جراحی میکروسکوپیک تنگی کانال نخاعی گردن و کمر/ درمان دیسک کمر و گردن با روش های کم تهاجمی بدون نیاز به بیهوشی (درمان های غیر جراحی )/ تزریق سیمان در ستون فقرات در زمینه پوکی استخوان و تومور(ورتبروپلاستی و کیفوولاستی) / درمان و جراحی انواع بیماری‌های مادرزادی ستون فقرات

موقعیت : شیراز، خیابان زند، ابتدای خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا
      


جهت درج نام و اطلاعات کسب و کار خود به صورت رایگان در لیست بالا ( بهترین پزشکان و متخصص مغز و اعصاب در شیراز ) با ما تماس حاصل فرمایید

پزشک مغز و اعصاب در شیراز

پزشک مغز و اعصاب یا نورولوژیست یک پزشک تخصصی است که بر روی تشخیص و درمان اختلالات و بیماری های مغز و سیستم عصبی تمرکز دارد. این حوزه شامل تشخیص و مداخله در بیماری ها و اختلالاتی مانند صرع، سکته مغزی، التهاب مغز، ام اس، خواب و بیداری، سردردها و عصب شناسی عمومی است.

برای تبدیل شدن به یک پزشک مغز و اعصاب، شما نیاز به تحصیل در دانشگاه و پیروی از مراحل زیر دارید:

تحصیل در دانشگاه پزشکی: شما باید در دانشگاه پزشکی تحصیل کنید و در دوره پیش کارآمدگی پزشکی شرکت کنید. این دوره معمولا کارآموزی و آموزش عملی در بخش های مختلف بیمارستان را شامل می شود.

تخصص در نورولوژی: بعد از دریافت مدرک پزشکی، شما باید در دوره تخصص نورولوژی شرکت کنید. این دوره معمولا چند سال طول می کشد و شامل آموزش تئوری و عملی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مغز و عصب است.

حضور در بحش های مرتبط: در طول دوره تخصص، شما باید به صورت عملی در بخش های مرتبط با نورولوژی مشغول به کار شوید. این شامل بخش عمومی بیمارستان، بخش اورژانس، بخش جراحی و بخش مربوط به اختلالات خاص مغز و غصبی است.

آزمون های تخصصی: بعد از پایان دوره های تخصص، شما باید در آزمون های تخصصی گذراندهای شرکت کنید تا مجوز تمرکز در حوزه نورولوژی را دریافت کنید. این آزمون ها شامل آزمون نظری و عملی است.

با گذرندان این مراحل ، شما می توانید به عنوان پزشک مغز و اعصاب فعالیت کنید و در تشخیص و درمان بیماران با مشکلات مغز و اعصاب روبه رو شوید.

بهترین پزشک مغز و اعصاب شیراز

بهترین پزشک مغز و اعصاب شیراز، ویژگی های زیر را دارا است:

تخصص و تجربه:بهترین پزشک مغز و اعصاب دارای تخصص و تجربه قوی در این حوزه است. او باید در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده و دوره های تخصصی مربوطه را گذرانده باشد. همچنین، تجربه عملی طولانی در تشخیص و درمان بیماران مغز و عصب ضروری است.

به روز بودن با تحولات علمی: به روز بودن با تحولات جدید در حوزه مغز و اعصاب از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین پزشک مغز و اعصاب باید با پیشرفت های عملی و نوآوری های جدید درمانی آشنا باشد و توانایی اعمال آن ها را در تشخیص و درمان بیماران داشته باشد.

مهارت های ارتباطی: بهترین پزشک مغز و اعصاب باید بتواند به طور موثر با بیماران در ارتباط بوده و اطمینان و آرامش به آنها القا کند. مهارت های ارتباطی قوی به او کمک می کند تا بیماران را در استرس و نگرانی هایشان همراهی کند و به آنها اطلاعات لازم را درباره تشخیص و درمان بدهد.

تفکر منطقی و تحلیلی: تفکر منطقی و تحلیلی یکی از ویژگی های اصلی پزشکان مغز و اعصاب است. آن ها باید بتوانند با تحلیل دقیق علائم و نتایج آزمایشات پزشکی، به تشخیص صحیح بیماری ها و اختلالات بپردازند و راهکارهای مناسب را درمانی کنند.

همدردی و مراقبت:بهترین پزشک مغز و اعصاب باید نسبت به بیمارانش همدرد باشد و نشانه هایی از مراقبت و توجه به آن ها نشان دهد. با توجه به خصوصیات حساس این بیماران، نیازمندی به یک پزشک صبور، دقیق و با احترام به حریم شخصی بیماران است.

شما می توانید با مراجعه به سایت شیراز رویداد از بهترین پزشک مغز و اعصاب شیراز باخبر شوید که آدرس و شماره تماس آن ها در زیر درج شده است.

بیماری های حیطه متخصص مغز و اعصاب

پزشکان متخصص مغز و اعصاب در تشخیص و درمان انواع بیماری ها و اختلالاتی که در حیطه سیستم عصبی مرکزی(مغز و نخاع) و سیستم عصبی حرکتی( عصب ها و عضلات) رخ می دهند تخصص دارند. برخی از شایع ترین بیماری ها که توسط پزشکان متخصص مغز و اعصاب تشخیص داده و درمان می شوند عبارتند از:

صرع: یک اختلال نورولوژیک که به علت فعالیت غیرطبیعی و پرخاشگرانه نورون های مغزی رخ می دهد و با حملات ناگهانی و تکراری صرع شناخته می شود.

التهاب مغز: التهابی که می تواند ناشی از عفونت ها، ویروس ها، باکتری ها یا بیماری های التهابی خاصی مثل ام اس باشد.

سکته مغزی: ناکامی یا خسارت به عرض مغزی به دلیل انسداد رگ های خونی یا خون رسانی ناکافی به مغز است.

ام اس(اسکلروز متعدد): بیماری اتوایمیون که سیستم ایمنی بدن بر ضد جداره های عصبی خود شروع به حمله می کند و منجر به تخریب و التهاب در غصب ها و بافت های مغزی می شود.

پارکینسون: بیماری عصبی که به علت تلف و تخریب نورون های مغزی و کاهش ترشح دوپامین، باعث لرزش، سفت شدن عضلات و اختلال در حرکت می شود.

اختلالات خواب: اختلالاتی مانند بی خوابی، هیپنوپمپی، اختلالات شنوایی خواب و بیش خوابی که با خواب غیرطبیعی و نامنظم همراه است.

این فقط نمونه ای از بیماری هایی است که پزشکان متخصص مغز و اعصاب در تشخیص و درمان آن ها تخصص دارند. همچنین، آنها به بیماران با سایر اختلالاتی مانند سردردها، دردهای عصبی، اختلالات حافظه و تشخیص و درمان بیماری های عصبی مربوط به سیستم عصبی محیطی هم کمک می کند.

پزشکان جراح مغز و اعصاب شیراز

پزشکان جراح مغز و اعصاب متخصصی هستند که در تشخیص و درمان بیماری ها و اختلالاتی که نیاز به جراحی در سیستم عصبی  دارند، تخصص دارند. آن ها با استفاده از فنون و روش های جراحی پیشرفته قادرند بر تشخیص و درمان مشکلات جسمی و عملکردی مرتبط با مغز و اعصاب کمک کنند.

پزشکان جراحی مغز و اعصاب عملکردهای زیر را انجاام می دهند:

جراحی تشخیصی: این شامل بررسی های جراحی است که به پزشک متخصص مغز و اعصاب کمک می کنند تا بتواند بر روی بیماری و اختلالات عصبی تشخیص قرار دهد. این شامل جراحی برداشت نمونه بافت، برداشت نمونه سوابق و تست های نظیر تست های الکترودیاگنوز و ام ای جی است.

جراحی اصلاحی: با توجه به بیماری یا اختلال خاص، پزشک متخصص مغز و اعصاب می تواند عمل جراحی را صورت بدهد تا بهبودی در عملکرد عصبی و جسمی بیمار دست یابد. این شامل جراحی برای تخلیه فشار مغز، برداشت توده های غیر طبیعی و زالوتومی( به بخشی از مغز که برای درمان سردردها و اختلالات دیگر استفاده می شود) می گویند.

جراحی بازسازی: در برخی موارد، پزشک متخصص مغز و اعصاب ممکن است به جراحی بازسازی کند تا عصب ها و بافت های مجروح را ترمیم کند. این شامل ترمیم عصب ها، ترمیم کانال های نخاعی و روکش عصبی می شود.

جراحی پیشگیرانه: در برخی موارد، جراحی ممکن است انجام شود تا پیشرفت بیماری را متوقف کند یا از ایجاد مشکلات جدید جلوگیری کند. این شامل جراحی برای از بین بردن تومورهای خطرناک، اصلاح تشنج ها و تسکین دردهای مزمن است.

پزشکان جراح مغز و اعصاب با استفاده از دستگاه های تصویربرداری پیشرفته مانند ام آر آی و سی تی اسکن فنون جراحی دقیق برای جراحی مغز و اعصاب است.

بهترین جراحان مغز و اعصاب شیراز

بهترین جراحان مغز و اعصاب دارای ویژگی های زیر هستند:

عملکرد بالینی برتر: بهترین جراحان مغزو اعصاب باید عملکرد بالینی برتری داشته باشند و بتوانند با دقت و حساسیت بالابه تشخیص و درمان بیماران خود بپردازند.

فناوری و تجهیزات پیشرفته: بهترین جراحان مغز و اعصاب از فناوری ها و تجهیزات جدید در جراحی مغز و اعصاب استفاده می کنند. آن ها باید با روش های جدید و پیشرفته در زمینه تصاویربرداری، روباتیک و فناوری های دستگاهی آشنا باشند.

تعامل با بیماران: بهترین جراحان مغز و اعصاب باید توانایی برقراری ارتباط فعال و اثر بخش با بیماران خود داشته باشند. آنها باید قادر باشند تا به شیوه ای مهربانانه و صادقانه با بیماران صحبت کنند و آن ها را در مورد بیماری انتظار درمانی آگاه کنند.

شما می توانید با مراجعه به سایت شیراز رویداد  از بهترین جراحان مغز و اعصاب شیراز باخبر شوید که آدرس و شماره تماس آن ها در زیر درج شده است.