ارتوپدی در شیراز و بهترین دکتر و جراح ارتوپد در شیراز

ارتوپدی در شیراز و بهترین دکترهای ارتوپدی در شیراز را در فهرست زیر به همراه آدرس و تلفن آنها می توانید مشاهده کنید. جهت نوبت دهی می توانید بهترین پزشک ارتوپدی در شیراز را انتخاب و به راحتی با شماره های درج شده تماس بگیرید.
ارتوپدی در شیراز و بهترین دکتر و جراح ارتوپد در شیراز

ارتوپدی در شیراز و بهترین متخصصین ارتوپدی در شیراز را در این پست لیست پزشکان متخصص ارتوپدی در شیراز مشاهده می کنید. شیراز رویداد با هدف راحتی شما سعی در جمع آوری فهرستی از بهترین متخصصان ارتوپد در شیراز کرده است. با دسترسی به اطلاعات تماس و آدرس هر کدام می توانید اقدام به نوبت دهی کنید. اگر ساکن شیراز هستید و به دنبال متخصص ارتوپدی خوب در شیراز هستید دیگر نگران انتخاب پزشک خود نباشید. زیرا که در این لیست با خدمات هر کدام می توانید آشنایی پیدا کنید و با آگاهی بیشتری انتخاب کنید.

دکترفرید شهریور

متخصص ارتوپدی، جراح استخوان، مفاصل و شکستگی ها، جراح تعویض مفصل و آسیب های ورزشی

موقعیت : شیراز - خیابان زند - ساختمان پزشکان فارس
    


دکتر ایمان ودیعی

تخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)

موقعیت : شیراز خیابان هفت تیر - ابتدای خیابان معدل شرقی
  


دکتر سعید اشکانی اصفهانی

موقعیت : شیراز چهارراه ستار خان - پشت بیمارستان خدا دوست
  


دکتر مهرداد تنگستانی نژاد

موقعیت : شیراز خیابان ارم - میدان دانشجو - جنب داروخانه امین علی
      


دکتر محمد سعید مهاجری

متخصص ارتوپدی جراح مفاصل و استخوان/ جراح و متخصص زانو و لگن / متخصص آرتروسکوپی و جراحی رباط صلیبی و منیسک زانو/ عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران/ عضو انجمن جراحان زانو و صدمات ورزشی ایران/ عضو فدراسیون بین المللی جراحان ارتوپدیAO/ عضو جامعه جراحان ارتوپدی اروپا

موقعیت : شیراز، خیابان زند، حدفاصل 20 متری و صورتگر، ساختمان پزشکان، طبقه 5
      


دکتر امیر نامداری

دکتر امیر نامداری متخصص ارتوپدی جراحی ستون فقرات - شکستگی ستون فقرات - مفاصل - انحرافات ستون فقرات - دیسک کمر وگردن در شیراز

موقعیت : شیراز، بلوار زند، حدفاصل بیست متری سینماسعدی و باغشاه، جنب بانک سامان، ساختمان آراد
      


دکتر سید احمد سبحانی

متخصص و جراح ارتوپد/ آرتروسکوپی زانو و شانه/ آسیب های ورزشی / درمان شکستگی ها/ تعویض مفصل زانو و لگن / ترمیم رباط صلیبی

موقعیت : شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، کوچه 47 زند،
      


دکتر داریوش دولت علیزاده

متخصص و جراح ارتوپدی/ تعویض مفصل زانو، لگن و شانه/ آرتروسکوپی شانه و زانو و مچ دست و مچ پا/ ترمیم آرتروسکوپیک انواع آسیب های شانه/ جراحی کف پای صاف/ جراحی مفصل شارکو دیابتی/ جراحی شانه/ جراحی آرنج

موقعیت : شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نخبگان، طبقه 4
      


دكتر میترا عطاران

خدمات دكتر میترا عطاران چیست؟ آرتروسکوپی زانو ، شانه ، مچ پا/ تعویض مفصل مچ پا/ درمان خار پاشنه پا/ درمان هالوکس و الگوس/ درمان مزمن درد مچ پا/ درمان پیچ خوردگی مکرر مچ پا/ درمان نوروما مچ پا/ درمان سیاه شدن تالوس مچ پا/ درمان التهاب تاندون آشیل/ درمان ساییدگی پا و مچ پا/ آسیب های ورزشی/ ناهنجاریهای مادرزادی و تعویض مفاصل/ درمان شکستگی ترقوه/ درمان ساییدگی ستون فقرات/ درمان تنگی کانال نخاع/ درمان گودی کمر/ درمان قوز کمر/ شکستگی لگن (ساکروم)/ جراحی شکستگی استخوان ران/ جراحی شکستگی ساق پا/ جراحی شکستگی پا/ درمان شکستگی مفصل ران/ درمان شکستگی حفره لگن / درمان شکستگی استابولوم / درمان شکستگی حلقه لگن/ درمان شکستگی لگن و ستون فقرات/ اصلاح دفورمیتی های ستون فقرات، اسکولیوز و کیفوز/ تعویض مفصل / طب ورزشی / درمان بیماریهای شانه /

موقعیت : شیراز، خیابان قصردشت، جنب بیمارستان فرهمندفر، ساختمان اکسیر
      


دکتر محمد امین پورعلی محمدی

جراح و فوق تخصص ارتوپدی فلوشیپ جراحی ستون فقرات: جراحی دیسک کمر و گردن با لیزر ( جراحی کم تهاجمی دیسک کمر و گردن ) درمان ساییدگی ستون فقرات/ درمان تنگی کانال نخاع/ درمان گودی کمر/ درمان قوز کمر/ شکستگی لگن (ساکروم)/ جراحی شکستگی استخوان ران/ جراحی شکستگی ساق پا/ جراحی شکستگی پا/ درمان شکستگی مفصل ران/ درمان شکستگی حفره لگن / درمان شکستگی استابولوم / درمان شکستگی حلقه لگن/ درمان شکستگی لگن و ستون فقرات و ...

موقعیت : شیراز، قصردشت، بلوار خلدبرین(بهشتی)، ساختمان پالادیوم، بلوک 2، واحد211
      


دکتر محمد علی قاسمی

فوق تخصص جراحی لگن و مفصل ران: جراح ارتوپد / فوق تخصص جراحی لگن و مفصل ران / فلوشیپ تعویض مفاصل و ارتروسکوپی/ فلوشیپ جراحی زانو/ دروه تکمیلی جراحی لگن و استابولوم/ تعویض مفصل لگن و زانو / اصلاح انحرافات زانو / درمان سیاه شدن سر استخوان ران (AVN)/ درمان دررفتگی مادرزادی لگن و ...

موقعیت : شیراز، قصردشت، رو به روی کوچه 97 (مسجد الرسول)، پلاک 1311
      


دکتر بهداد اسکندری ثانی

متخصص ارتوپدی - دارای بورد تخصصی: جراح ارتوپدی فلوشیپ جراحی زانو و شانه از فرانسه/ جراحی تروما و شکستگی های اندام ها (لگن، زانو، شانه و ...)/ جراحی و تعویض مفصل زانو و لگن/ جراحی آسیب های ورزشی و آرتروسکوپی مفصل زانو/ درمان مفصل زانو (مینیسک، رباط زانو، آرتروپلاستی، آرتروز و...)/ تزریق پی آر پی / ارتوکین تراپی زانو/ درمان درد سیاتیک/ درمان انحرافات ناشی از روماتیسم مفاصل/ درمان کوتاهی و انحرافات اندام

موقعیت : شیراز، خیابان معدل، نرسیده به فلسطین، جنب رادیولوژی تابا ساختمان نهال
      


جهت درج نام و اطلاعات کسب و کار خود به صورت رایگان در لیست بالا ( ارتوپدی در شیراز و بهترین دکتر و جراح ارتوپد در شیراز ) با شماره 0936 566 85 32 در تماس باشید

لیست پزشکان متخصص ارتوپد در شیراز

پزشکان متخصص ارتوپدی، تخصص خاصی در زمینه بیماری ها و مشکلات اسکلتی و عضلانی دارند. آن ها معمولا در تشخیص، درمان و مدیریت امراض و صدماتی مانند شکستگی ها، التهابات مفصلی، کمر درد، مشکلات پا و زانو و سایر مشکلات مربوط به استخوان ها و مفاصل متخصص هستند. ویژگی هایی که یک پزشک ارتوپد باید داشته باشد عبارتند از:

  • دانش و تخصص: پزشکان ارتوپد باید دانش کافی در زمینه تشخیص و درمان بیماری ها و صدمات اسکلتی و عضلانی داشته باشند. آن ها باید با روش های تصویربرداری مانند اشعه ایکس، MIR و سایر روش های تشخیصی آشنا باشند.
  • تجربه: پزشکان ارتوپد باید تجربه کافی در درمان بیماران با مشکلات اسکلتی و عضلانی داشته باشند. آن ها باید به طور منظم با موارد مختلفی ازجمله شکستگی ها، التهابات مفصلی و مشکلات مربوط به استخوان ها و مفاصل سروکار داشته باشند.
  • تحقیقات و آخرین مطالعات: پزشکان ارتوپد باید با آخرین تحقیقات و مطالعات علمی در زمینه ارتوپدی آشنا باشند و رویکردها و تکنیک های جدید را برای تشخیص و درمان بیماران خود به کار ببرند.
  • مهارت های جراحی: پزشکان ارتوپد باید مهارت های جراحی لازم را داشته باشند. آنها باید قادر باشند به انجام عمل های جراحی مانند عمل پروتز مفصلی، اصلاح شکستگی ها و جراحی های ترمیمی دیگر.
  • به روز بودن با فناوری: با توجه به پیشرفت فناوری در حوزه ارتوپدی، پزشکان ارتوپد باید با استفاده از تجهیزات و فناوری های جدید که در تشخیص و درمان استفاده می شوند، آشنا باشند.
  • قدرت ارتباطی: پزشکان ارتوپد باید توانایی برقراری ارتباط موثر با بیماران خود و شرح دادن مشکلات و روش درمان را داشته باشند.

برای چه بیماری هایی به متخصص ارتوپدی شیراز مراجعه کنیم؟

متخصص ارتوپدی پزشکی است که در تشخیص و درمان مشکلات مرتبط با سیستم اسکلتی (استخوان‌ها، مفاصل، عضلات، رباط‌ها، و غیره) فعالیت می‌کند. افراد برای مشاوره و درمان موارد زیر به متخصص ارتوپدی در شیراز می توانند مراجعه کنند:

1- آسیب‌های استخوان و مفاصل:

شکستگی‌ها (کمپرسی یا باز) و شکستگی‌های استخوانی.

التهاب مفاصل مانند التهاب مفصلی روماتوئید یا آرتریت.

کمر درد و مشکلات مرتبط با مفاصل کمر.

2- مشکلات عضلاتی و رباط‌ها:

افتراق و تمیز شدن رباط‌ها (مثل ACL در زانو).

آسیب‌ها و التهابات عضلات (مثل تیرگی عضلات).

التهاب چربیها (بورسیت) و دیگر مشکلات پوستی.

3- مشکلات آرنج، دست و شانه:

آرتریت و التهابات مفاصل شانه.

مشکلات رفتاری آرنج (مثل تنش‌ها یا التهاب تاندونها).

4- بیماری‌های استخوانی:

اوستئوپروز (کاهش چگالی استخوان).

آرتریت زانو (مثل آرتریت مفصل زانو).

بیماری‌های خونی که به استخوان‌ها اثر می‌گذارند (مثل لوکمی).

5- بیماری‌های آرتروسکلروتیک:

آرتروز (سایر واژه‌ها: سلولیت گیج، گیج بیرونی، استئوآرتریت).

گانگرن (تخلیه خون در استخوان).

6- نشانه‌های ورزشی:

آسیب‌های ورزشی مانند تمدید یا پاره شدن رباط‌ها.

کنترل مداوم و تنظیم تمرینات ورزشی.

7- بیماری‌های ناحیه لگن و کمر:

اختلالات دیسک ناحیه کمر (مثل بیرون زدن دیسک).

استئوآرتریت ناحیه لگن.

اگر شما یا کسی دیگری علائم مشکوکی در ارتباط با استخوان‌ها، مفاصل، یا عضلات تجربه کنید، بهتر است که به متخصص ارتوپدی مراجعه کنید تا تشخیص دقیق گرفته و برنامه درمانی مناسب دریافت شود.

بهترین پزشکان متخصص ارتوپد شیراز

بهترین پزشکان متخصص ارتوپد، علاوه بر تخصص و دانش فنی، برخی ویژگی های خاص و برجسته دارند. این ویژگی ها شامل موارد زیر می شوند:

تجربه: بهترین پزشکان ارتوپد تجربه کافی در درمان بیماران با مشکلات اسکلتی و عضلانی دارند. آن ها با گستره و متنوع بودن موارد مراجعه کننده به پزشک در این حوزه آشنا هستند و توانایی در تشخیص و درمان مشکلات را دارا می باشند.

تحقیقات و آخرین دستاوردها: بهترین پزشکان ارتوپد با اخرین پیشرفت ها و تحقیقات در حوزه ارتوپدی آشنا هستند. آن ها به روز با تکنیک، روش ها و فناوری های جدید درمانی می باشند و ازآن ها در تشخیص و درمان بیماران استفاده می کنند.

مهارت جراحی: به دلیل ماهیت تخصصی این حوزه، بهترین پزشکان ارتوپد باید مهارت های جراحی قوی داتشه باشند. آن ها باید به بیماران خود به طور مفصل و قابل فهم توضیح دهند که چه مشکلی دارند و روش درمان را به آن ها توضیح دهند. همچنین، توانایی همکاری با سایر اعضای تیم درمانی نیز را برای آن ها اهمیت دارد.

تعهد و صبر: بهترین پزشکان ارتوپد تعهد قوی به بهبودی بیماران خود دارند. آن ها مطمئن می شوند که به بیماران خود با صبر و تحمل نشاط همراهی کنند تا بهترین نتیجه درمانی را برای آن ها به ارمغان بیاورند.

اخلاق حرفه ای: بهترین پزشکان ارتوپد به حرفه ای بودن واخلاق حرفه ای رعایت کرده و همیشه به منافع و سلامتی بیماران خود در اولویت قرار می دهند.

شما می توانید با مراجعه به سایت شیراز رویداد از بهترین پزشکان متخصص ارتوپد در شیراز باخبر شوید که آدرس و شماره تماس آن ها در زیر درج شده است.

لیست پزشکان فوق تخصص ارتوپد در شیراز

پزشکان فوق تخصص ارتوپد، علاوه بر مهارت های یک پزشک ارتوپد عمومی، دوره های تکمیلی و تخصصی را در زمینه های خاص ارتوپدی گذرانده اند. آن ها به عنوان متخصصان حرفه ای در بخش خاصی از ارتوپدی شناخته می شوند و توانایی ارائه خدمات پزشکی پیچیده تر را دارند. برخی از رشته های فوق تخصصی در زمینه ارتوپدی عباتند از:ارتوپدی شانه و آرنج، ارتوپدی مچ و دست، ارتوپدی لگن و زانو، ارتوپدی پا و پاشنه، ارتوپدی فرماندهی کودکان و نوزادان.

پزشکان فوق تخصص ارتوپد با تمرکز بر بخش خاصی از بدن و مشکلات مربوط به آن، تخصص و تجربه قوی تری در این زمینه دارند. آن ها قادرند مشکلات پیچیده تر را تشخیص دهند، روش های درمانی مناسب را تعیین کنند و در صورت لزوم جراحی های پیشرفته را انجام می دهند.

بهترین جراح ارتوپد شیراز

پیدا کردن بهترین جراح ارتوپد در شیراز بسیار وابسته به نیازها و شرایط فردی شما است. اما بهترین جراح ارتوپد باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه مشکلات استخوان و مفاصل باشند و دارای گواهینامه و مجوزهای لازم برای ارائه خدمات باشد. 

نوبت دهی آنلاین دکتر ارتوپد شیراز

می توانید برخی از پزشکان فوق تخصص ارتوپدی را آنلاین نوبت دهی کنید. برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی امکان نوبت دهی آنلاین را فراهم کرده اند تا بیماران بتوانند به راحتی و با سرعت نوبت گیری کنند.

برای نوبت دهی آنلاین، معمولا شما باید به وبسایت یا سامانه انلاین بیمارستان یا مرکز درمانی موردنظرتان مراجعه کنید. در اینجا، شما می توانید اطلاعات خود را وارد کنید، انتخاب پزشک مورد نظر را انجامدهید و زمان مناسبی برای ملاقات تعیین کنید.

همچنین، برخی از نرم افزارها و اپلیکیشن های پزشکی نیز امکان نوبت دهی انلاین را فراهم کرده اند. شما می توانید این اپلیکیشن ها را دانلود کنید و با استفاده از آن ها نوبت خود را تعیین کنید.