لیست پانسیون ها و خوابگاه های دخترانه در شیراز

لیست پانسیون ها و خوابگاه های دخترانه در شیراز در این پست از شیراز رویداد برای شما کاربران عزیز در سایت قرار داده شده است. با مشاهده اطلاعات تماس و آدرس لیست خوابگاه های دخترانه شیراز می توانید بهترین خوابگاه های دخترانه شیراز را انتخاب کنید.
لیست پانسیون ها و خوابگاه های دخترانه در شیراز

لیست پانسیون ها و خوابگاه های دخترانه در شیراز در سایت شیراز رویداد به همراه آدرس و شماره تماس آنها قرار داده شده است. با معرفی بهترین خوابگاه های دخترانه در شیراز می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. اگر شما هم به دنبال اسامی خوابگاه های دخترانه در شیراز هستید در ادامه با ما همراه باشید.

خوابگاه دخترانه رودکی شیراز

این خوابگاه با ظرفیت 350 نفر دارای 81 اتاق در 4 طبقه و با ظرفیت اتاق 3 و 4 و 6 نفره می باشد دارای امکانات آسانسور ، سالن مطالعه ، سالن اینترنت ، سالن بدنسازی ، کتابخانه ، سالن قرائت خانه ، مایکروفر و نمازخانه می باشد . این خوابگاه مختص به دانشجویان دانشجویان بهداشت و تغذیه و علوم آزمایشگاهی و رادیولو‍‍ژی می باشد.لیست پانسیون های دخترانه شیراز همراه با آدرس و تلفن

موقعیت : شیراز - خیابان زند - خیابان رودکی – جنب هتل پارسیان
  


خوابگاه دخترانه سمیه

این خوابگاه با ظرفیت 180 نفر دارای 36 اتاق در 3 طبقه و با ظرفیت اتاق 3 و 4 و 6 و 8 نفره می باشد دارای امکانات سالن مطالعه ، سالن اینترنت ، سالن بدنسازی ، کتابخانه ، مایکروفر و نمازخانه می باشد . این خوابگاه مختص به دانشجویان مدیریت و فناوری اطلاعات سلامت می باشد .

موقعیت : شیراز - خیابان مشیر فاطمی - خیابان هدایت
  


جهت درج نام و اطلاعات کسب و کار خود به صورت رایگان در لیست بالا ( لیست پانسیون ها و خوابگاه های دخترانه در شیراز ) با شماره 0936 566 85 32 در تماس باشید

بهترین خوابگاه های دخترانه شیراز

اگر به دنبال بهترین خوابگاه های دخترانه شیراز هستید، لیست تمام خوابگاه های دخترانه شیراز در بالا برای شما قرار داده شده است و می توانید با بررسی اطلاعات و امکانات این مراکز، بهترین خوابگاه های دخترانه در شیراز را پیدا کنید. می توانید خدمات آن ها را مشاهده نمایید و با مقایسه آنها با یکدیگر به خوابگاه مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

خوابگاه های دخترانه خصوصی شیراز

شیراز رویداد لیستی از خوابگاه های دخترانه خصوصی شیراز را برای شما در سایت قرار داده است. با دسترسی به اطلاعات تماس و آدرس آنها می توانید بهترین خوابگاه خصوصی در شیراز را انتخاب نمایید.

خوابگاه های دخترانه خودگردان شیراز

خوابگاه های خودگردان دخترانه در شیراز توسط افرادی که از اعضای خود دانشگاه نیستند مدیریت می‌شوند. این اشخاص با دانشگاه توافق می‌کنند که نظارتی محدود بر روی عملکرد این خوابگاه‌ها داشته باشند. از نظر عملی تاکنون، دانشگاه نمی‌تواند به طور کامل تمام جنبه‌های فعالیت‌های این موسسه خوابگاه را کنترل کند. به عنوان مثال، یکی از انتقادهایی که معمولاً درباره این خوابگاه‌ها مطرح می‌شود، این است که در مقابل هزینه‌های دریافتی، امکانات آنها به نسبت کمی ارائه می‌شود. در بالا می توانید لیست خوابگاه های دخترانه خودگردان شیراز را مشاهده کنید.

پانسیون های دخترانه در شیراز

لیست و اطلاعات کامل پانسیون های شیراز در سایت برای شما قرار داده شده است. شما می توانید به لیست بالا مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده آنها آگاه شوید.

هزینه خوابگاه دخترانه شیراز

هزینه خوابگاه دخترانه شیراز که بابت اسکان دانشجویان دریافت می کنند بسته به امکاناتی که ارائه می دهند از قبیل اینترنت، کمد شخصی، ماشین لباسشویی، اتو، یخچال، آشپزخانه، تلویزیون، حیاط و ... متغیر است. می توانید برای اطلاع از قیمت خوابگاه دخترانه شیراز در لیست بالا با این مراکز در تماس باشید.

تفاوت پانسیون و خوابگاه

پانسیون و خوابگاه دو نوع محل اقامت هستند که افراد می‌توانند در آنها اقامت کنند، اما تفاوت‌های مهمی بین آنها وجود دارد از جمله نوع مالکیت:

پانسیون‌ها معمولاً توسط افراد یا خانواده‌های خصوصی اداره می‌شوند. این مکان‌ها ممکن است در منازل یا ساختمان‌های کوچک تاسیس شده باشند. اما خوابگاه‌ها معمولاً توسط دانشگاه یا موسسات آموزشی مشابه مدیریت می‌شوند. آنها به صورت عمومی احداث می‌شوند.