لیست باربری های شیراز⭐اسباب کشی✔️اتوبار✔️ حمل بار در شیراز

لیست باربری های شیراز، حمل اثاثیه منزل از شیراز ، باربری اتوبوس به همراه آدرس و شماره تماس باربری و حمل اثاثیه منزل در شیراز را در سایت برای شما عزیزان قرر داده ایم. می توانید به راحتی با آنها تماس بگیرید و از هزینه باربری و خدمات آنها مطلع شوید.
لیست باربری های شیراز⭐اسباب کشی✔️اتوبار✔️ حمل بار در شیراز

لیست باربری شیراز را در این صفحه از شیراز رویداد، برای شما عزیزان قرار داده ایم، تا بتوانید با دسترسی راحت تر به بهترین باربری های شیراز از خدمات آنها استفاده نمایید. اگر به دنبال باربری های شیراز ، شرکت باربری در شیراز و حمل اثاثیه منزل از شیراز به شهر های دیگه هستید لیست ارزان ترین و معتبرترین باربری ها را در زیر می توانید بییند. لیست زیر شامل آدرس و تلفن باربری های شیراز می باشد که می توانید برای اطلاع از خدمات و هزینه و زمان انجام کار با شماره هایی که در لیست قرار داده شده است به راحتی تماس بگیرید، یا به صورت آنلاین مشاوره داشته باشید. با استفاده از خدمات باربری ارائه شده توسط شرکت‌های باربری شیراز می‌توانید اثاثیه منزل خود را در شهر شیراز منتقل کرده و علاوه بر اسباب کشی، امکان انتقال اثاثیه منزل به شهرهای دیگر نیز وجود دارد.

باربری ملت بار شیراز

باربری ملت بار شیراز

کار را به کاردان بسپارید واسباب کشی راحت وبدون دغدغه رابا ما تجربه کنید
● صرفه جویی در وقت وزمان و هزینه با کادری متخصص با تضمین کالا و خدمات
■ یک بار تجربه یک عمر اعتماد
با کارگرانی وارد وکار آزموده وزرنگ و باانصاف به صورت ۱۰۰%تضمینی در حمل یخچال های ساید بای ساید وسنگین و پیانو وگاو صندوق و شیشه های شکستنی حساس وغیره ● با ماشین های بزرگ ومسقف وجدید نظیر: ایسوزو ،جک،الوند، کاویان به طول ۶متر در عرض ۲.۳۰وارتفاع ۲.۸۰مجهز بیش از ۱۰۰عدد پتو و ضر به گیر جهت حفاظ بار شما ■ شهری و شهرستان به صورت ۱۰۰%تضمینی با بار نامه و ۵۰میلیون بیمه نامه رایگان کلیه خدمات حمل ونقل شهری وشهرستان به صورت کاملا تضمینی همراه با ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد با کارگرانی ماهر در بارچینی بار شهرستان وتخلیه بار
اعزام کارشناس رایگان جهت بازدید بار● اعزام کادری متخصص جهت بسته بندی و پک کامل اسباب● اعزام کارگر خالی جهت تخلیه بار شهرستان وجابجایی بین طبقات ● سرویس دهی به تمام نقط شهر وحومه وکلیه شهرستان ها ●

    


باربری اطلس بارشیراز

باربری اطلس بارشیراز

باربری اطلس بار شهری و شهرستان ₩ پوشش سراسری شیراز₩
صدرصد تضمینی
با بیمه نامه رایگان
اولین و مجهزترین شرکت حمل و نقل کالا در جنوب کشور با بیش از 15 سال سابقه
حمل بار به تمام نقاط کشور با نازلترین قیمت صد درصد تضمینی
مجهز به ماشین های با طول شش متر
نیروی جوان حرفه ای و کار بلد متخصص در حمل انواع یخچال ساید بای ساید و گاو صندوق و پیانو و بوفه های شیشه ای در بدترین راه پله ها
کافیست فقط یک بار اسباب کشی را با ما تجربه کنید دیگر مشتری همیشگی ما خواهید شد
مسئول اقای احمدی

    


شیراز بار نوین

باربری شیراز : سرویس دهی به تمام نقاط شیراز و حومه ساعت کار از درب منزل شما // با کارگران مجرب و 100% تضمینی // باربری شهری شیراز و شهرستان // ارسال بار به تمام نقاط ایران // همراه با بارنامه و بیمه نامه معتبر

موقعیت : شیراز، بلوار باهنر جنوبی، بلوار پاسارگاد، حدفاصل میدان پاسارگاد و چهارراه پاسارگاد
      


موسسه حمل و نقل ماشین بار

ویژه باربری اسباب کشی در شیراز و حمل انواع کالا

موقعیت : شیراز - بلوار باهنرشمالی، روبروی پارک قوری، حدفاصل کوچه 2 و4، دفترماشین بار
      


خدمات باربری دژبد

هر روز از ساعت ۸ تا ۲۰ «حتی در روزهای تعطیل. خدمات: حمل بار شیشه/ در و پنجره/ آسانسور/ مصالح ساختمانی/ اجناس فروشگاه و…/ شیراز(همه مناطق) صدرا و گلستان بندر،عسلویه،کوار،مرودشت و سایر شهرستان ها

موقعیت : شیراز- آبیاری
    


خدمات باربری اسبابکشی وطن بار

اسباب کشی و باربری در شیراز، بسته بندی و چیدمان وسایل، اعزام کارگر جا به جایی // با بیمه نامه و بارنامه دولتی+مجوز رسمی اتحادیه // دارای انواع ماشین های:ایسوزو...کامیون...خاور...نیسان...وانت

موقعیت : شیراز
    


خدمات باربری انا بار تضمینی

اسباب کشی و باربری از شیراز، بسته بندی و چیدمان وسایل، کارگر جا به جایی// حمل اسباب منزل شهری شهرستان تضمینی // حمل بار به تمام نقاط کشور // با بیمه و بارنامه // دارای مجوز رسمی از اتحادیه // با ماشینهای نسل جدید با پتو وضربه گیر // حمل یخچال ساید،گاوصندوق،واقلام سنگین باکارگران مجرب و کادرست .

موقعیت : شیراز- اطلسی
    


خدمات باربری وخدمات اتوبار آروین خاور

حمل اسباب منزل ،مبلمان،جهیزیه ،لوازم اداری وتجاری،حمل هرگونه بار با انواع خاور مسقف و اتاق بزرگ و وانت نیسان،در سریعترین زمان و حداقل(کمترین) هزینه با بارنامه و بیمه نامه معتبر دولتی **** ***دارای پروانه کسب از اتحادیه حمل و نقل کالا****

موقعیت : شیراز- بلوار سرداران ،بلوار رحمت
    


اتوبارحافظ ۲۴ ساعته

خدمات باربری شیراز: اسباب کشی باکامیون ویژه / بازوبست یخچال های ساید ،میز و..... جابه جایی وسایل ظریف و حساس با دقت و سرعت،تضمینی .

موقعیت : شیراز - چهارراه حافظیه
    


خدمات اتو بار شهر من

اسباب کشی و باربری در شیراز. باربری درون شهری به صورت ساعتی و کنترات. باری برون شهری از شیراز طبق تعرفه. اعزام پرسنل حرفه ای جهت بسته بندی و تخلیه و بارگیری

موقعیت : شیراز حدفاصل خلدبرین و قصرالدشت
      


باربری برتر بار

درون شهری و برون شهری✅ ماشین های vip نسل جدید کاور شده موکت کاری شده به طول ۶ متر همراه با پتو و ضربه گیر✅ حمل لوازم سنگین یخچال ساید گاوصندوق پیانو تردمیل شیشه های بزرگ و...

موقعیت : شیراز
    


جهت درج نام و اطلاعات کسب و کار خود به صورت رایگان در لیست بالا ( لیست باربری های شیراز⭐اسباب کشی✔️اتوبار✔️ حمل بار در شیراز ) با ما تماس حاصل فرمایید

باربری شیراز

بسیاری از شرکت‌های حمل و نقل در شیراز علاوه بر خدمات داخل شهری، خدمات حمل و نقل بین شهری نیز ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها برای ارائه خدمات حمل و نقل بین شهری از وسایل حمل و نقل متنوعی مثل کامیون، تریلر، کامیونت و ... استفاده می‌نمایند. باربری یک خدمات حمل و نقل است که به انتقال محمولات، اسباب و وسایل، کالاها، و یا سایر اشیاء از یک مکان به مقصد دیگر می‌پردازد. این خدمات معمولاً توسط شرکت‌های حمل و نقل ارائه می‌شود که به تخصص در زمینه بسته‌بندی، بارگیری، حمل، تخلیه، و در برخی موارد، نصب مجدد اسباب‌وسایل مشغولند.

بهترین باربری اسباب کشی شیراز

باربری اسباب کشی در شیراز یک خدمات حمل و نقل است که به انتقال اسباب و وسایل منزل، دفاتر، یا کالاهای مختلف از یک مکان به مقصد دیگر می‌پردازد. این خدمات معمولاً توسط شرکت‌های مختص در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی ارائه می‌شود. فرآیند باربری اسباب کشی شامل بسته‌بندی، بارگیری، حمل، تخلیه و گاهی نصب مجدد اسباب‌وسایل می‌شود. از لیست بالا می توانید مراکز باربری شیراز اسباب کشی را مشاهده نمایید و برای اطلاع از قیمت و خدمات ، با شماره تماس آنها در ارتباط باشید.

باربری شیراز به تهران

 اگر شما هم به دنبال خدمات باربری بین شهری شیراز، از جمله باربری شیراز به تهران هستید، باید شرکت باربری را انتخاب کنید که از ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین با کیفیت و رانندگان و نیروهای انسانی خبره بهره مند باشید. حرفه‌ای ترین شرکت های باربری شیراز به تهران آماده هستند به صورت روزانه محمولات گوناگون شما را با هزینه‌ی بسیار مقرون به صرفه به مقصد منتقل کنند. این خدمات با دقت و سرعت بالا فراهم شده است. در لیست بالا می تونید مراکز باربری از شیراز به تهران را مشاهده نمایید و با برقراری تماس با آنها از خدمات و قیمت ها مطلع شوید.

باربری نیسان در شیراز

باربری نیسان بار شیراز و حمل بار با وانت بار و نیسان بار در شیراز توسط شرکت های حمل و نقل انجام می شود. به طور معمول بارهایی را که وانت و نیسان بار شیراز حمل می‌کند می توانند کالاها و اقلام کوچک و یا نمیه سنگین باشد، که با خیال راحت می توانید از خدمات نیسان بار شیراز استفاده نمایید. برای اطلاع از نرخ کرایه وانت بار شیراز و  باربری نیسان بار شیراز می توانید از لیست بالا با کاشناسان آنها در ارتباط باشید. 

باربری شبانه روزی شیراز

برخی از شرکت های باربری شیراز به صورت شبانه روزی خدمات مختلفی را ارائه می دهند. این شرکت ها بصورت شبانه روزی خدمات باربری درون شهری، برون شهری از شیراز به شهرستان ها، با وانت،  نیسان بار و خاور بصورت دربستی را ارائه می دهند. برای اطلاع از شماره باربری شبانه روزی شیراز می توانید به لیست بالا مراجعه نمایید.

باربری درون شهری شیراز

باربری درون شهری انتقال بار از یک نقطه شهر به نقطه دیگر است. این انتقال بار  می بایست در کمال دقت انجام شده و هزینه های اضافی راکمتر کند.باربری ها و اتوبارها وموسسات حمل ونقل شرکت هایی هستند که در زمینه حمل بار سنگین و وانت بارها و اسباب کشی خدمات می کنند.

باربری برون شهری شیراز

باربری برون شهری که به آن باربری بین شهری ،باربری استانی،حمل بار بین شهری،حمل و نقل کالای برون شهری هم گفته می شود به جابجایی بار و اثاثیه و کالا بین دوشهر گفته می شود.باربری برون شهری معمولا روی جاده صورت می گیردبه همین خاطر به آن حمل و نقل جاده ای کالا هم گفته می شود.  برای مثال باربری شیراز به تهران، باربری شیراز به تهران، باربری شیراز به مشهد، باربری شیراز به بوشهر، باربری شیراز به کیش و ... توسط شرکت های باربری انجام می شود.

بهترین اتوبار در شیراز

بهترین اتوبار ، اتوباری است که از بهترین خدمات، ماشین آلات، امکانات و پرسنل مجرب برخوردار باشد. پرسنل باید بتواند با دقت و حوصله وسایل را جابجا کند که آسیبی به بار شما وارد نشود.از ویژگی های بهترین اتوبار شیراز: بسته بندی کاملا حرفه ای،حمل و نقل،جابجایی بار واثاثیه،چیدمان و چیدمان وسایل مطابق سلیقه شما می توان اشاره کرد.

انواع ماشین های باربری و حمل بار در شیراز 

ماشین‌های باربری برای انتقال بارها و محمولات مختلف به کار می‌روند و در این زمینه انواع مختلفی وجود دارند. در زیر تعدادی از انواع ماشین‌های باربری را ذکر می‌کنیم که با توجه به بار خود می توانید از خدمات آنها بهره ببرید:

 • باربری و حمل بار یخچالدار شیراز 
 • کرایه وانت بار و نیسان بار شیراز 
 • کرایه کامیون ،تریلی و خاور شیراز 

فرق باربری با پست

فرق باربری  با پست در اندازه و وزن کالا هایی است که حمل و نقل می شوند و نوع خدماتی که ارائه می شود.باربری برای حمل و نقل بارهای سنگین وحجیم استفاده می شود ،در حالی که پست برای حمل و نقل کالاهای کوچیک و سبک است. 

روش محاسبه هزینه باربری در شیراز

نوع محاسبه هزینه باربری و حمل و نقل اثاثیه شامل موارد زیر است:

 • هزینه ماشین باربری
 • تعداد کارگران و دستمزد کارگران 
 • کرایه راننده خودرو و باربری که چیدن بار را انجام می دهد.
 • مقدار اثاثیه و تعداد طبقات در مبدا و مقصد
 • هزینه بسته بندی
 • هزینه چیدمان جدید در منزل جدید
 • انواع مجوز باربری
 • زمینی:باربری زمینی جاده ای و ریلی است که زیر مجموعه باربری جاده ای شهری ،بین المللی و بین شهری می شود.
 • هوایی
 • آبی

وظایف اتوبار باربری

وظیفه اصلی شرکت های اتوبار ،اسباب کشی منازل و اداره ها است و همچنین شما میتوانید قبل از اسباب کشی منزل از خدمات این شرکت ها استفاده کنید .

از دیگر وظایف اتوبار می توان به مواردی از جمله : کارگرانی ماهر در بارچینی بار شهرستان وتخلیه بار، اعزام کارشناس رایگان جهت بازدید بار ، اعزام کادری متخصص جهت بسته بندی و پک کامل اسباب، اعزام کارگر خالی جهت تخلیه بار شهرستان وجابجایی بین طبقات و سرویس دهی به تمام نقط شهر وحومه وکلیه شهرستان ها اشاره کرد.

چه فاکتورهای در انتخاب شرکت باربری در شیراز مهم است ؟

میزان رضایت مشتری

معمولا اکثر مردم از باربری ها  پراضی نیستند چون کیفیت نامناسبی دارند و کارگران متخصص و حرفه ای در باربری نیستند بنابراین قبل از باربری در شیراز رضایت مشتری مهم است.

نظرات مردم در خصوص باربری شیراز

برای پیدا کردن بهترین باربری در شیراز کافیست یک سرچ در گوگل داشته باشین .

بیمه کردن بار توسط شرکت باربری در شیراز

اگر قصد ارسال بار به شهرستان دارید باید حتما از شرکتی که دارای بیمه بار می باشد خدمات بگیرید.

بسته بندی مناسب بار 

در بسته بندی بار دو چیز ملاک است یکی داشتن تجهیزات بسته بندی و حمل بار مناسب و دوم کارکنان و پرسنل متخصص وحرفه ای.

متعهد بودن شرکت باربری

مطمئننا یکی از خصوصیات شرکت باربری متعهد بودن آن است یعنی با نظم و تعهد اثاثیه شما را جابجا کنند و خیال شما راحت باشد.

پایانه باربری شیراز 

پایانه باربری شیراز در محله شاه قلی بیگی شیراز و در خیابان فرزدقی واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند پمپ بنزین ۵۰۰ (جایگاه بنزین امیرکبیر) و درمانگاه زخم پردیس و باغ جنت و بوستان شقایق و باغ جنت شیراز قرار گرفته است.

ارسال خرده بار از شیراز 

یکی دیگر از امکاناتی که باربری شیراز در برنامه خود قرار داده است ارسال خرده بار است. ارسال بار از شیراز به شهرستان است که برخی بارها بسیار کم حجم و وزن هستند که نیازی به نیسان یا خاور دربستی نیست.

هزینه باربری در شیراز

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. اما در شیراز بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند. هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.