لاغری با دستگاه در شیراز

اگر به دنبال لاغری با دستگاه در شیراز هستید، شیراز رویداد مراکز لاغری با دستگاه در شیراز و بهترین کلینیک های لاغری با دستگاه در شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس آنها معرفی می کند. همچنین امکان رزرو نوبت و مشاوره آنلاین در سایت وجود دارد.
لاغری با دستگاه در شیراز

لیست زیر شامل بهترین مراکز لاغری در شیراز با دستگاه ، به همراه آدرس و شماره تماس آن ها می باشد. لاغری موضعی یکی از متداول‌ترین روش‌های درمان چاقی است، که در کلینیک لاغری شیراز با جدیدترین متدهای دنیا انجام می‌شود. در شیراز رویداد، مراکز لاغری با دستگاه در شیراز و باسابقه ترین مراکز لاغری موضعی با دستگاه در شیراز معرفی شده است. همچنین امکان رزرو نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین در سایت وجود دارد. در ادامه با معرفی کلینیک لاغری با دستگاه شیراز با ما همراه باشید.

مرکز زیبایی و لاغری ترنم

موقعیت : شیراز، همت جنوبی
منقضی شده


جهت درج نام و اطلاعات کسب و کار خود به صورت رایگان در لیست بالا ( لاغری با دستگاه در شیراز ) با ما تماس حاصل فرمایید

لاغری موضعی با دستگاه در شیراز چیست؟

لاغری موضعی بهترین راه برای تناسب اندام بدون رژیم های سخت است. ممکن است قد و وزن مناسب داشته باشید اما ازداشتن شکم و پهلو رنج ببرید و یا سایز ران و بازوهایتان با دیگر اعضای بدنتان تناسب نداشته باشد . افرادی هم هستند که وزن ایده آل دارند ولی در نواحی خاصی دارای چربی اضافه میباشند. مثلا سلولیت جز این چربی ها است که حتی با ورزش و رژیم هم از بین نمی رود.

لاغری موضعی در شیراز با چه دستگاه هایی انجام میشود؟

لاغری موضعی در شیراز با کمک دستگاه های جدید به صورت سرپایی و در مطب امکان پذیر است. در این نوع روش هیچ بیهوشی ندارد و نیازی به بستری شدن نیز نمی باشد. وسایل لاغری به ابزارها یا تجهیزات الکترونیکی متنوعی اطلاق می‌شود که به منظور کمک به کاهش وزن یا بهبود شکل بدن طراحی شده‌اند. این وسایل ادعا می‌کنند که به افراد کمک می‌کنند تا چربی بدن را کاهش داده، عضلات را تقویت کنند و به دستیابی به اندامی باریک تر کمک نمایند. انواع دستگاه های لاغری موضعی را می توان به دستگاه لاغری کرایولیپولیز، دستگاه لاغری موضعی رادیوفرکانسی، دستگاه لاغری موضعی کویتیشن، دستگاه لاغری اسکالپشور و دستگاه لاغری موضعی ال پی جی (LPG) اشاره کرد. این روزها با پیشرفت تکنولوژی روشهای غیر تهاجمی بدون جراحی آراف، ال پی جی،کیوم آراف و ... به کمک انسان ها آمده تا از دست چربی ها اضافه رها شود.

بهترین کلینیک لاغری شیراز چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین کلینیک لاغری در شیراز شامل ویژگی هایی است که باید قبل از مراجعه و انتخاب کلینیک به آن توجه داشته باشید. اگر شما هم به دنبال بهترین کلینیک های لاغری در شیراز هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تجهیزات پزشکی مدرن

تجهیزات پزشکی مدرن بهترین کلینیک  لاغری موضعی شیراز باید دارای تجهیزات پزشکی مدرن و بروز باشد. این تجهیزات باید قابلیت ارائه  تشخیص دقیق و درمانی موثر را داشته باشد.

محیط پزشکی بهداشتی و راحت

محیط پزشکی بهداشتی و راحت کلینیک باید محیطی پاک و بهداشتی داشته باشد که به بیماران احساس راحتی و اطمینان بدهد. همچنین باید دارای امکانات راحتی مانند صندلی های انتظار ،سیستم تهویه مناسب و سایر امکانات راحتی باشد.

نوبت دهی منظم و سرعت در ارائه خدمات

نوبت دهی منظم و سرعت در ارائه خدمات کلینیک باید دارای سیستم نوبت دهی منظم و سریع باشد تا بیماران بتوانند به راحتی و به موقع خدمات پزشکی را دریافت کنند.

قیمت منصفانه و شفاف

 کلینیک ها باید قیمت های منصفانه و شفافی را برای خدمات خود تعیین کند. بیماران باید بتوانند قیمت ها را مقایسه کنند و اطمینان داشته باشند که انتخاب درستی داشتند.

برخورداری از نیروی انسانی باتجربه و متخصص

استفاده از تجهیزات پیشرفته و هوشمند، بدون در اختیار داشتن نیروی انسانی کارآمد چندان تاثیر نخواهد داشت.

انواع روش‌های لاغری موضعی در کلینیک لاغری شیراز 

در واقع روش های درمان چاقی و کاهش وزن به دو گروه تقسیم می شود.هر کدام از این روش ها به نوعی بافت ها و چربی های بدن را از بین می برند و در این صورت شاهد کاهش وزن و تناسب اندام خواهیم بود. در ادامه دو روش اصلی لاغری موضعی را شرح خواهیم داد:

1.روش اول کاهش اندازه سلولهای چربی بدون تغییر در اندازه تعداد سلولها می باشد. در این روش که با ورزش های مختلف و رژیم های غذایی و عمل جراحی وزن افراد کاهش یافته و به حد نصاب خود می رسد. البته در عمل جراحی  برای کاهش معده از بالون ،عمل سلیکو،بادی پس معده و کاهش روده استفاده میشود.

2.در روش دوم تمام کار با هدف کاهش سلولهای چربی انجام میشود. به همین دلیل از عمل جراحی لیپوساکشن، لیپولیز، لیزر لیپولیز و غیره استفاده میشود برای از بین بردن سلولهای چربی و تناسب اندام.

هزینه لاغری با دستگاه در شیراز

هزینه لاغری با دستگاه در شیراز با توجه به دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ، نوع و کیفیت دستگاه مورداستفاده و سطح ناحیه مورد نظر و غیره بستگی دارد. که میتوان با یک سرچ کوچک کلینیک مناسب با قیمت خوب پیدا کنید.

بهترین دکتر لاغری موضعی در شیراز

متخصص لاغری و تغذیه به فردی می گویند که از علم تغذیه و دستگاه های لاغری اطلاع داشته باشد . او از دانش خود برای افراد در تصمیم گیری برای سبک زندگی و تغذیه استفاده کند. کارشناسان تغذیه با دادن اطلاعات و مشاوره در رابطه با غذا و سلامت روحی  و جسمی به ترویج تندرستی و سلامتی در جامعه می پردازد.

برای لاغری موضعی به چند جلسه نیاز است؟

برای لاغری موضعی تعداد جلسات رسیدگی به عواملی بستگی دارد: مثلا ناحیه تحت درمان،میزان چاقی،نوع و دستگاه لاغری وتخصص پزشک. بهتر هست برای اطلاع از تعداد جلسات و آنالیز، با پزشک خود مشورت کنید.