تور دشت لاله های واژگون از شیراز

تور دشت لاله های واژگون از شیراز این فرصت را به شما عزیزان می‌دهد تا به تماشای این لاله‌های واژگون که خیلی کمیاب است بپردازید. تور لاله های واژگون از شیراز در مناطقی که به صورت طبیعی لاله های واژگون پرورش می یابند مانند سپیدان ، کوهرنگ، سمیرم، خوانسار و فریدونشهر برگزار می شود.
تور دشت لاله های واژگون از شیراز

تور دشت لاله های واژگون از شیراز بدون شک یکی از زیباترین خاطرات را برای شما خواهد ساخت. اگر به طبیعت و جاذبه‌های طبیعی علاقه دارید، تماشای این لاله‌های واژگون که خیلی کمیاب شده است یک تجربه بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد. دشت لاله‌های کوهرنگ یکی از معروف‌ترین دشت‌های لاله واژگون ایران است. . دشت لاله‌ های واژگون هر سال بسیاری از افرادی که به طبیعت علاقه دارند را به سمت خود می‌کشاند. در این مطلب به شما خواهیم گفت که دشت لاله های واژگون کجاست، و همچنین زمان مناسب برای تور لاله های واژگون چه زمانی است تا شاهد شگفتی‌های آن باشیم.

دشت لاله های واژگون کجاست؟

کوهرنگ از مراکز مهم طبیعت‌گردی به شمار می‌رود. دشت لاله‌ها یکی از جاذبه‌های شهر کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری است. این دشت یکی دیگر از آثار ملی ایران است و فاصله زیادی با چشمه ندارد، اما برای دیدنش باید زمان مناسب را انتخاب کرد. به طور کلی، اواخر فروردین تا اواسط اردیبهشت زمان رویش این گل‌هاست، اما ممکن است تغییرات آب و هوایی روی این موضوع تاثیر داشته باشد.

تور زمینی ارمنستان ویژه جشن آب
16,900,000 تومان
تور زمینی ارمنستان ویژه جشن آب
چهارشنبه 13 تیر ساعت 15:30 عصر
سه شنبه 19 تیر تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 1 نفر
تور شمال (ییلاقات گیلان) هفته اول تیر
8,320,000 تومان
تور شمال (ییلاقات گیلان) هفته اول تیر
یکشنبه 3 تیر ساعت 13:00
جمعه 8 تیر
آژانس مسافرتی کوپال
رزرو
ظرفیت 5 نفر
تور دو و نیم  روزه ترکیبی رفتینگ 6 تیر
2,900,000 تومان
تور دو و نیم روزه ترکیبی رفتینگ 6 تیر
چهارشنبه 6 تیر ماه ساعت 20:00
جمعه 8 تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 24 نفر
تور شهر وان ترکیه 20 تیر
8,800,000 تومان
تور شهر وان ترکیه 20 تیر
چهارشنبه 20 تیر ماه ساعت 02:00 بامداد
دوشنبه 25 تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 22 نفر
تور یکروزه آبنوردی تنگه پلنگی ون 2
890,000 تومان
تور یکروزه آبنوردی تنگه پلنگی ون 2
جمعه 1 تیر ماه ساعت 5:30 صبح
جمعه 1تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 15 نفر
تور وان ترکیه
8,400,000 تومان
تور وان ترکیه
۲۳تیرماه ساعت ۱۳:۰۰
۲۸ تیرماه در شیراز
سفر. سیران دنیا
رزرو
ظرفیت 20 نفر
تور آبنوردی تنگ چیتابه
620,000 تومان
تور آبنوردی تنگ چیتابه
۱ تیرماه ساعت ۶:۰۰صبح
۱تیرماه ساعت ۲۱:۰۰ در شیراز
سفر. سیران دنیا
رزرو
ظرفیت 18 نفر

بهترین زمان سفر به دشت لاله های واژگون

دشت لاله‌‌های واژگون که زیبایی خیره کننده‌ای دارد از اول اردیبهشت تا اواسط خرداد ماه مناسب سفر است. با فرا رسیدن فصل سرسبزی و بهار طبیعت، کوهرنگ آماده میزبانی از هزاران لاله قرمز رنگ و زیبا می‌شود. جشن لاله‌های واژگون دشت کوهرنگ تقریبا از اواسط فرودین آغاز و تا اواخر اردیبهشت‌ماه ادامه پیدا می‌کند. لاله های واژگون پس از خشک شدن، در فصل پاییز دوباره شروع به رشد می‌کند و در کل عمر کمی دارد و زمان برای تماشای آنها بسیار کوتاه است.

محل رویش لاله‌های واژگون

یکی از زیباترین و پرپشت‌ترین دشت لاله‌های واژگون را کوهرنگ دارد. دامنه‌های زاگرس بهترین مکان برای رشد و رویش لاله‌های واژگون هستند. اگر به نبال تور لاله های واژگون از شیراز هستید و خواستید دشت لاله‌های واژگون را از نزدیک ببینید، به استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و کهکیلویه و بویراحمد سفر کنید

فاصله شهرکرد تا دشت لاله‌های واژگون کوهرنگ چقدر است؟

از شهرکرد تا دشت لاله‌های واژگون کوهرنگ حدود ۹۰ کیلومتر فاصله است..

تور دشت لاله‌های واژگون سمیرم، اصفهان

یکی دیگر از منطقه های رویش لاله ‌های واژگون در اردیبهشت ماه سمیرم است. لاله های واژگون را در همه جای سمیرم می‌شود دید مناطقی مثل حنا، وردشت، ونک ، پادنا، ولی سهل الوصل ترین‌شان مهرگرد است.

لاله های واژگون در ارتفاعات، دره ها ، دشت و کوه های سمیرم می روید و رنگ های قرمز، نارنجی و زرد آن زیبایی خاصی به ارتفاعات زاگرس می بخشد. شهرستان سمیرم در فاصله 160 کیلومتری جنوب مرکز استان اصفهان واقع است .

تور دشت لاله های واژگون خوانسار

دامنه های گلستان کوه خوانسار نیز صاحب یکی از دشت های زیبا و منحصر بفرد پوشیده از لاله های واژگون است. این دشت ها در اطراف فریدون شهر و میاندشت هم قابل مشاهده هستند

تور دشت لاله‌های واژگون فریدونشهر

دشت های لاله واژگون نزدیک سمیرم و فریدونشهر نیز یکی دیگر از جاهایی است که می‌توان با لاله های واژگون دیدار کرد. دشت لاله‌های واژگون فریدونشهر در مسیر چشمه لنگان قرار گرفته ولی به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌ها رفتن به آن برای همه آسان نیست. ولی اگر دلتان خواست یکی از پرگل‌ترین دشت‌ها را ببینید، بعد از سه ساعت پیاده روی به منطقه پرگل چال قو می‌رسید. در مسیرتان به فریدونشهر از اصفهان حرکت کرده و در مسیر جاده آتشگاه، نجف آباد، تیران، داران و برف انبار پیش می‌روید تا به فریدونشهر برسید فریدونشهر با اصفهان ۱۷۸ کیلومتر فاصله دارد.