تور سپیدان و پولاد کف از شیراز

تور سپیدان و پولاد کف از شیراز یک تور زمستانی پر از هیجان و برف بازی در کوههای پر از برف سپیدان است. یکی از بزرگ‌ترین پیست‌های اسکی ایران واقع در شهرستان سپیدان در شمال غربی استان فارس می باشد.
تور سپیدان و پولاد کف از شیراز

تور سپیدان و پولاد کف از شیراز برای دوست داران هیجان و تفریحات زمستانی، برف بازی، پیست اسکی و تله کابین انتخاب بسیار مناسبی است. در این تور سپیدان شیراز لذت برف بازی و هیجان جوانی در کوههای پر از برف سپیدان و اردکان را خواهید داشت. 

استان فارس دیدنی های زیادی دارد که مسافران زیادی را شیفته خود می‌کند. البته باید بدانید که زیبایی‌های آن تنها به آثار تاریخی ختم نمی شود. استان فارس در چشم‌اندازهای طبیعی نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. یکی از جذابیت‌های استان فارس مکان های دیدنی شهر سپیدان است که از تنوع خوبی برخوردارند و حسابی شما را سر ذوق می‌آورند.

سپیدان کجاست؟

شهرستان سپیدان در شمال غربی استان فارس و در ۸۵ کیلومتری شهر شیراز قرار گرفته است. تاریخچه این دیار به زمان هخامنشیان برمی‌گردد و طبق باور عده‌ای آخرین محل اقامت اسکندر مقدونی قبل از حمله به تخت جمشید است. سپیدان در دل دره‌ای در میان کوه‌های زاگرس واقع شده و زمستان‌هایی سرد و تابستان‌هایی خنک دارد. آنچه که این منطقه را محبوب گردشگران کرده آبشارها و تنگه‌های مختلف آن است که هرکدام با ویژگی‌های خاص خود طبیعت‌گردان را به چالش می‌کشانند

تور زمینی ارمنستان ویژه جشن آب
16,900,000 تومان
تور زمینی ارمنستان ویژه جشن آب
چهارشنبه 13 تیر ساعت 15:30 عصر
سه شنبه 19 تیر تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 1 نفر
تور شمال (ییلاقات گیلان) هفته اول تیر
8,320,000 تومان
تور شمال (ییلاقات گیلان) هفته اول تیر
یکشنبه 3 تیر ساعت 13:00
جمعه 8 تیر
آژانس مسافرتی کوپال
رزرو
ظرفیت 5 نفر
تور دو و نیم  روزه ترکیبی رفتینگ 6 تیر
2,900,000 تومان
تور دو و نیم روزه ترکیبی رفتینگ 6 تیر
چهارشنبه 6 تیر ماه ساعت 20:00
جمعه 8 تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 24 نفر
تور شهر وان ترکیه 20 تیر
8,800,000 تومان
تور شهر وان ترکیه 20 تیر
چهارشنبه 20 تیر ماه ساعت 02:00 بامداد
دوشنبه 25 تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 22 نفر
تور یکروزه آبنوردی تنگه پلنگی ون 2
890,000 تومان
تور یکروزه آبنوردی تنگه پلنگی ون 2
جمعه 1 تیر ماه ساعت 5:30 صبح
جمعه 1تیر ماه تا آخرشب شیرازیم
آژانس مسافرتی شیراز گشت
رزرو
ظرفیت 15 نفر
تور وان ترکیه
8,400,000 تومان
تور وان ترکیه
۲۳تیرماه ساعت ۱۳:۰۰
۲۸ تیرماه در شیراز
سفر. سیران دنیا
رزرو
ظرفیت 20 نفر
تور آبنوردی تنگ چیتابه
620,000 تومان
تور آبنوردی تنگ چیتابه
۱ تیرماه ساعت ۶:۰۰صبح
۱تیرماه ساعت ۲۱:۰۰ در شیراز
سفر. سیران دنیا
رزرو
ظرفیت 18 نفر

پیست اسکی پولاد کف سپیدان

پیست اسکی پولادکف یکی از همان جاذبه‌های ورزشی-تفریحی بی‌نظیری است که در این استان قرار دارد. اگر شیفته تفریحات زمستانی و برف‌بازی هستید، پیست اسکی پولاد کف در سیپدان را به شما معرفی می‌کنیم. این پیست یکی از بزرگ‌ترین پیست‌های اسکی ایران شناخته می‌شود که حدود ۵۰۰ هکتار مساحت دارد و در بیشتر فصول سال به گردشگران سرویس‌دهی می‌کند. تجربه یک تفریح مهیج و اسکی کردن بر روی برف‌های تازه چیزی است که حسابی شما را سر ذوق می‌آورد و لحظاتی فراموش‌نشدنی را برایتان رقم می‎زند.

 این پیست اسکی حدود 500 هکتار مساحت دارد و به عنوان اولین پیست اسکی جنوب ایران در کیلومتر 15 جاده سپیدان به آبشار مارگون قرار دارد. این منطقه از استان فارس در تمام طول پاییز و زمستان تحت بارش برف قرار دارد و به همین دلیل است که این پیست را به عنوان یکی از فعال‌ترین پیست‌های اسکی در ایران معرفی می‌کنند که طولانی‌ترین فرصت برای اسکی روی برف و یخ را در اختیار علاقمندان به این ورزش قرار می‌دهد.

ارتفاع پیست اسکی پولاد کف

 پیست فولاد کف در ارتفاع ۲۸۵۰متری از سطح دریا قرار دارد و قله این مجموعه در ارتفاع ۳۲۵۰متری از سطح دریا واقع شده و توسط تله‌کابین و تله‌اسکی می‌توان به قله آن رسید. بلندترین قله این پیست 3400 متر ارتفاع و مسیر اسکی آن 3 و نیم کیلومتر طول دارد و همچنین دارای شیبی 35 درصدی است.

ادرس پیست اسکی پولادکف

پیست اسکی پولادکف سپیدان مجموعه‌ای بزرگ و جذاب است که در ۸۵‌کیلومتری شمال‌غربی شهر شیراز، واقع در استان فارس، قرار دارد. به‌طور دقیق‌تر این پیست در کیلومتر ۸۵ جاده شیراز-سپیدان، واقع شده است

امکانات پیست اسکی پولادکف سپیدان

این پیست از امکاناتی همچون تله اسکی، مدرسه اسکی برای خانم‌ها و آقایان، موتور برفی، ماشین کوهستان، چرخ هوشمند، هتل 4500 متری پولادکف، 4 واحد غذاخوری، سرویس‌های بهداشتی و اجاره وسایل اسکی برخوردار است که در هر 4 فصل سال از گردشگران و ورزشکارن برای اسکی روی برف و چمن دعوت می‌کند. بلندترین قله این پیست 3400 متر ارتفاع و مسیر اسکی آن 3 و نیم کیلومتر طول دارد و همچنین دارای شیبی 35 درصدی است.