ابدومینوپلاستی در شیراز

ابدومینوپلاستی در شیراز شامل لیست بهترین دکتر های ابدومینوپلاستی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها می باشد. عمل ابدومینوپلاستی در شیراز جراحی است که برای داشتن شکمی صاف و تناسب اندام مورد استفاده قرار می گیرد.
ابدومینوپلاستی در شیراز

فهرست پزشک های ابدومینوپلاستی در شیراز و لیست بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در شیراز را به همراه اطلاعات تماس و آدرس آنها می توانید در این صفحه مشاهده کنید. جراحی ابدومینوپلاستی در شیراز، یک نوع جراحی است که برای داشتن شکمی صاف و یک تناسب اندام ایده آل مورد استفاده قرار می گیرد.

جراحی ابدومینوپلاستی در شیراز یک روش بسیار ایده آل برای شکل دهی و حذف چربی شکم و پهلومیباشد درعمل ابدومینوپلاستی پوست اظافه برداشته میشود وپوست کشیده میشود تا شکم وپهلوصاف شود و به فرم دلخواه خود برسد این روش برای رفع عیب شل و افتادگی پوست بسیار موثر است عوارض جراحی ابدومینوپلاستی در بیشتر مواقع بسیار ناچیز است و درصد مرگ بر اثر ابدومینوپلاستی تقریبا نزدیک به صفر است اما باید باورداشت اسکارها بعد ازعمل جراحی شکم اجتناب ناپذیر هستند در جراحی ابدومینوپلاستی انتخاب یک جراح حاذق و باتجربه بسیار مهم است . به همین جهت ما در لیست زیر فهرستی از اسامی جراحان ماهر ابدومینوپلاستی در شیراز همراه با شماره تماس و آدرس آن ها را گرداوری کرده ایم.

دکتر صابر منصوری

متخصص جراحی زیبایی و ترمیمی شکم و سینه می باشند.

موقعیت : شیراز، ستارخان، روبه روی ولیعصر
    


دکتر مهدی مجرب

متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

موقعیت : بلوار مطهری شمالی (زرگری )
    


دکتر وحید عین آبادی

متخصص جراحی(زیبایی-ترمیمی)

موقعیت : شیراز، خیابان کریم خان زند
    


دکتر ابراهیم حاتمی پور

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

موقعیت : شیراز، تقاطع خیابان قصردشت و عفیف آباد
    


دکتر سینا غیاثی حافظی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

موقعیت : شیراز، ستارخان، ابتدای کوچه ۱۷
    


دکتر احسان رحمانیان

متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

موقعیت : شیراز ، فرهنگ شهر ، کوچه ۲۵
    


جهت درج نام و اطلاعات کسب و کار خود به صورت رایگان در لیست بالا ( ابدومینوپلاستی در شیراز ) با شماره 0936 566 85 32 در تماس باشید

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در شیراز

داشتن یک هیکل متناسب و همچنین شکمی صاف و با پوستی محکم خواسته هر فردی است. که با داشتن آن اعتماد به نفس بالایی پیدا خواهد کرد. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه عمل های زیبایی صورت گرفته این کار به راحتی امکان پذیر است. در ابتدا می بایست مشاوره از پزشک خود بگیرد و اگر پزشک تصمیم به جراحی ابدومینوپلاستی گرفت ما به شما توصیه می کنیم به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز مراجعه کنید تا عوارض این عمل به حداقل برسد و درصد رضایتمندی از جراحی بالاتر برود.

عمل ابدومینوپلاستی در شیراز

ابدومینوپلاستی (تامی تاک) روش جراحی است که در آن، چربی و پوست اضافی ناحیه شکم برداشته و عضلاتی که به مرور زمان ضعیف شده اند، سفت خواهند شد. نتیجه این جراحی داشتن شکمی صاف و کوچک می باشد. ابدومینوپلاستی یکی از روش های جراحی محبوب میان خانم هاست، به خصوص خانم هایی که بعد از زایمان از ظاهر شکم خود ناراضی هستند.

در طول جراحی ابدومینوپلاستی در شیراز، بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد. دو برش در بخش مشخص برای جراحی ایجاد می شود: یکی از استخوان لگن در یک سمت تا استخوان لگن در سمت دیگر نزدیک به قسمت شرمگاهی، برش دیگر اطراف ناف است. پوست از عضله شکم جدا خواهد شد. سپس عضلات شکمی به سمت یکدیگر کشیده و بخیه می شوند تا ظاهر میان تنه باریک و شکم سفت تر شود.

سپس قسمته جدا شده پوست روی عضلات که حالا شکل جدیدی به خود گرفته، کشیده می شود و پوست اضافی را برمی دارند. ناف دوباره به قسمتی وصل می شود که ظاهرش طبیعی باشد. برش ها بسته می شود و یک لباس استریل روی قسمت جراحی شده کشیده می شود. جراحی ابدومینوپلاستی 2 تا 5 ساعت زمان لازم دارد.

ابدومینوپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

 • خانم‌هایی که بارداری های متعدد داشته‌اند و پوست شکم آنها بزرگ و آویزان می باشد.
 • افرادی که کاهش وزن شدیدی داشته اند که بعد از لاغری حالت کشسانی پوست آنها از بین رفته است و در قسمت شکم و پهلو ها دچار افتادگی پوست و چربی شده‌اند.
 • افرادی که تحت اعمال جراحی لاغری قرار گرفته‌اند و بعد از آن پوست اضافه و آویزان در ناحیه شکم دارند.
 • افرادی که عضلات شکم آنها بسیار ضعیف بوده و شکم آویزان که به زیر شکم معروف می باشد دارند.

عوارض ابدومینوپلاستی چیست ؟

 • بیحسی بدن
 • کبودی بدن
 • خستگی بدن
 • خونریزی زیر فلپ پوست یا ایجاد لخته های خونی
 • عفونت
 • افتادگی پوست و مشخص شدن هر چه بیشتر جای زخم (اسکار) به دلیل پیش نرفتن صحیح روند درمان
 • جای بخیه ها (اسکار) حاصل از ابدومینوپلاستی ضخیم می باشد و هرگز از بین نخواهد رفت

مزایا ابدومینوپلاستی

 • بدومینوپلاستی نتایج خوبی بر روی ظاهر افراد بر جای می گذارد. برخی از مزایا آن عبارت اند از:
 • شکم را صاف، سفت و محکم تر می کند.
 • اعتماد به نفس تان را بالا می برد. می توانید هر لباس جذابی که دلخواه تان است را بپوشید.
 • احساس خوشایند و لذت بخش از بدنی جوان و زیبا
 • قسمت های مهم در بافت های شکم، از جمله اعصاب و شریان های حیاتی در جراحی آبدومینوپلاستی شکم آسیب نمی بیند.

هزینه ابدومینوپلاستی در شیراز

هزینه این عمل به میزان دستمزد جراح، نوع بیمارستان محل انجام عمل از نظر دولتی و خصوصی بودن آن، تعداد جلسات ویزیت و مراجعه به پزشک در قبل و بعد از عمل که هزینه آن به میزان تخصص، تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد، تعیین می شود.